4 місяці міські депутати не могли визначитися, що робити з підписаними електронними петиціями

Близько 80 електронних петицій з листопада минулого року подали полтавці на сайт міської ради. Але протягом 4-х місяців в мерії не могли визначитися, що з ними робити. В першу чергу з тими, що вже зібрали необхідну кількість підписів. Чи будуть втілені в життя пропозиції містян, дивіться далі.

Це Павло Москалюк. Музикант. У вільний від роботи час займається творчістю. Коли дізнався, що на сайті міської ради збирають підписи щодо заборони шансону в маршрутках, вирішив долучитися. Говорить: те, що в Україні більшість вважає шансоном, – це неправильно. Називає цей музичний напрям по-народному – «блотняк». Пригадує випадок, який з ним стався, коли Павло їхав у маршрутці.

/Павло Москалюк, підписав петицію
Задумався, і тут мені пробивається. Я аж слова запам'ятав (Співає пісню). Ось такий шедевр/

Проти таких шедеврів і Юрій Бойко, підприємець, а нині – ще й депутат міської ради. Юрій розповідає: спілкується по Інтернету з товаришем, який 20 років тому виїхав до Австралії. Обмінюються думками з різних питань.

/Юрій Бойко, підписав петицію, депутат міської ради
От якось йому відправляю. Кажу, що це у нас шансон «Владимирский централ» і таке інше. І от людина, яка в 92-му поїхала звідси, він питає: «Юра, а чому це шансон? Шансон це ж Франція, це Едіт Піаф, це Шарль Азнавур і таке інше»/

Психологи згодні з подібними твердженнями. Такий шансон, вважає Кіра Сєдих, – це прояв кримінальної субкультури. Особливо негативно вони впливають на дітей та підлітків.

/Кіра Сєдих, завідуюча кафедрою психології ПНПУ ім.В.Короленка
Якщо вони чують такі речі, то у них вже створюється певне ставлення. На жаль, через ці пісні, це певне ставлення до себе, до влади, до людей інших/

Нині зібрано необхідні 250 підписів майже до 20 петицій. Тепер вони на розгляді. Перша петиція була подана ще в листопаді. 4 місяці в мерії не знали, що з ними роботи.
Лише 25 лютого депутати таки спромоглися прийняти рішення про порядок розгляду електронних петицій. Згідно з ним, через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів петиція направляється на розгляд до постійної депутатської комісії. Протягом десяти днів її мають розглянути. Далі – постійна комісія надає висновок або рекомендацію, вносить пропозицію про розгляд петиції. За участі апарату ради та виконавчих органів готує проект рішення міської ради. Інформує міського голову. Згідно з офіційним документом, розгляд проекту рішення щодо електронної петиції здійснюється Полтавською міською радою першочергово на найближчому пленарному засіданні у порядку, визначеному Регламентом Полтавської міської ради. Коли ж розглянуть петицію щодо заборони шансону – невідомо, оскільки в прес-службі міської ради не знають, коли буде наступна сесія.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію