4 березня – останній термін реєстрації на ЗНО

Якщо ви до цього часу не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, ризикуєте залишитися без вищої освіти. 4 березня – останній термін реєстрації. Тому фахівці закликають прискоритися і зробити все відповідним чином.

Для реєстрації для участі в тестуванні необхідно використати програму, розміщену на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, демонструє відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна. Слід підготувати необхідний пакет документів: копію документа, який посвідчує особу (паспорт чи свідоцтво про народження), копію атестату чи довідку, що на момент здачі ЗНО ви матимете атестат. Плюс дві фотокартки. Після реєстрації на сайті необхідно заповнити ось таку роздруковану заяву. Далі рекомендованим листом надсилається до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

/Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині
Реєстрація вважається завершеною після того, коли регіональний центр отримає Ваш паперовий документ, що був сформований в електронному вигляді. Остання дати визначається за датою, яка буде на штемпелі поштового відправлення/

Тобто 4 березня – останній день для надсилання документів. Якщо ж необхідно внести зміни до переліку предметів чи персональних даних, необхідно на сайті Українського центру використати опцію «Внести зміни». Після цього знову надсилаєте дані до Харківського центру. Фахівці вкотре закликають перевірити правильність написання даних в сертифікаті.

/Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині
В разі виявлення неточностей або розбіжностей при написанні ви обов'язково повинні внести зміни і перереєструватися. Для цього відведено час до 18 березня. Але це стосується лише тих, хто вже зареєструвався, хто є в базі/

За прогнозами спеціалістів, цього року тестування на Полтавщині складатиме близько 10,5 тисяч бажаючих.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію