Сотня полтавців за 3 місяці стануть сертифікованими волонтерами

Сотня полтавців за 3 місяці стануть сертифікованими волонтерами. Задля цього у нашому місті стартувала спеціальна школа. Теоретична та практична підготовка учасників проекту здійснюватиметься за вісьмома напрямками. Якими – дізнавалася Юлія Козіна.

Минулого року проект пілотний, цього – вже повноцінний. 2015 завдяки «Школі волонтерів» приніс у життя Полтави 20 сертифікованих спеціалістів, а сьогодні 3-місячне навчання розпочала сотня молодих і активних.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР
Однією з мотивацій буде і задач – це створення відповідальної, молодої, сучасної людини, яка буде нести відповідальність як за своє життя, так і за оточуючих. Це – небайдужа людина, яка буде не тільки благодійністю займатися, а це людина, яка буде приймати участь у різних заходах і проектах. Це інтегрована людина в суспільство, те громадянське суспільство, яке буде будувати уже сьогодні нашу країну/

Теоретичну та практичну підготовку учасників проекту здійснюватимуть у розрізі 8 напрямків: психологія, цивільний захист, надання домедичної допомоги, протипожежна безпека, поводження на воді, основи самооборони та військової підготовки. У рамках курсу вивчатимуть і досвід волонтерської діяльності благодійних та громадських організацій, у тому числі – і міжнародних. А коли освоять все це, отримають сертифікат. Останній, запевняють організатори, – не просто папірець. Це – квиток у майбутнє, що допоможе при працевлаштуванні.

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської ОР
У нас є різні проекти – «Школа успішного працівника», «Молодь обирає бізнес», в які залучена велика кількість партнерів і які як експерти виступають. Тому, коли людина до них приходить і показує сертифікат, що вона приймала участь, то це як мінімум говорить про те, що людина не просто просиджувала штани в свій період часу молодий/

Одними з головних партнерів проекту стала Державна служба з надзвичайних ситуацій. Саме вони дадуть знання майбутнім волонтерам як про порятунок життя до приїзду медиків, так і про правила користування вогнегасником.

/Віктор Попруга, заст. нач. навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Полтавської області
Навчити за такий короткий час практично не зможемо, але основні знання щодо дій в надзвичайних ситуаціях дамо. Основне, на що ми спиратимемося, – це просто дати поштовх для подальшого розвитку волонтерського руху/

Майбутні волонтери зможуть не лише вільно орієнтуватися у отриманій інформації, а й матимуть змогу застосувати її на практиці під час офіційного закриття проекту. Проходитиме воно у вигляді змагань на березі річки Ворскла.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію