Унікальна полтавська майстриня представила картини на шовку

Оцінка – не головне. Мудрі батьки завжди так заспокоюють своїх дітей. Героїню нашого наступного сюжету «завалили» на вступі до навчального закладу. Та це не завадило їй здійснити головню мрію свого життя. Олена Ляшенко – далі. 

Вона – чи не єдина у Полтаві, хто малює на шовку. Її роботам уже втрачено лік, майже все розкуплено по приватним колекціям світу. Олена Пушкарьова з дитинства знала, що вона – художниця. Навчалася у художній школі, а коли настав час визначатися з професією – не вагалася ні миті і понесла документи до художнього училища. Але... не пройшла.

/Олена Пушкарьова, художниця
Моя прекрасна «п'ятірка» по живопису для академістів здалася... Ну, мій живопис вони не сприйняли. По іншим предметам у мене був високий бал, а по живопису мені поставили «три». Все нашкереберть вийшло!/

Потім був полтавський пед, спеціальність – образотворче мистецтво, 15 років шкільної праці, далі – «вільні хліба». Олена Пушкарьова каже: живе своїми картинами. Окрім малювання по шовку займається не менш рідкісною монотипією. Це різновид графіки, коли фарба накладається на гладку, не поглинаючу поверхню, потім шляхом притискання малюнок переносять на папір. Усі роботи, незалежно від того, що на них – квіти, пейзажі – дуже схожі на їх авторку.

/Олена Пушкарьова, художниця
Я малюю людям, про себе забуваю, де-не-де є мої нотки, але коли я малюю, я перевтілююся в те, що я малюю, для кого я малюю/

Протягом кількох тижнів із картинами на шовку можна познайомится в обласній бібліотеці, також ними прикрашена «Львівська кав'ярня» у Полтаві.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію