Майстер-клас від фотографа, макіяж руками професійного візажиста, поради від молодого стиліста

Майстер-клас від фотографа, макіяж руками професійного візажиста, поради від молодого стиліста – у Полтавській обласній бібліотеці весну готові зустрічати у всеозброєнні. До Міжнародного жіночого дня тут влаштували свято краси, стилю та привабливості. Про що мають знати усі модниці в цьому сезоні – розкажуть наші кореспонденти.

В обласну бібліотеку вже прийшло жіноче свято. А з ним – і розмови про моду, стиль та красу. Із присутніми останніми тенденціями зі світу високої моди ділиться молода полтавська дизайнерка Олександра Волакова.

/Олександра Волакова, дизайнер
Вцілому мода не змінюється, а перетікає. В цьому році повертається мода 70-х, і вона постійно ось так змінюється, адаптується до сучасних умов, і в основному все залежить від фантазії дизайнера того чи іншого одягу і від комфорту використання того чи іншого одягу, тому що мода модою, стиль стилем, але вцілому основною темою є комфорт використання/

Олександра не лише добре знається на моді, а й створює власні моделі. Ця жовто-синя колекція, зізнається, була першою у її житті. І вона вже побувала на показі у Києві.

/Олександра Волакова, дизайнер
Вона не дуже нова, їй вже більше року. Вона називається «Я люблю Україну». Вона виконана у стилі мілітарі, але в нетрадиційних для неї кольорах. Це кольори українського прапору/

Образ будь-якої дівчини завершує макіяж. Майстер-клас із його нанесення проводить Олена Повзик. Макіяж для жінки, каже візажист, – це впевненість у собі, підкреслення усіх достоїнств, якими її нагородила природа.

/Олена Повзик, візажист
Найголовніше, крім макіяжу, це догляд за шкірою. Треба знати свій тип шкіри, обов'язково підбирати засоби по догляду по типу шкіри, щоб не нашкодити собі і своїй шкірі/

За процесом нанесення макіяжу крізь об'єктив фотоапарату уважно спостерігає Софія Кошкіна. Сьогодна вона також даватиме присутнім поради. Від неї гостям – секрети, як краще показати себе перед камерою та завжди отримувати вдалі світлини.

/Софія Кошкіна, фотограф
Сьогодні я хочу розказати про фотопозування перед камерою, як швидше влитися в цей процес і що таке фотогенічність, тобто головні аспекти, як потрібно попрацювати людині, як потрібно розвивати як талант/

Утім, найголовніша та найуніверсальніша порада від експертів для всіх жінок напередодні 8 Березня – полюбити себе. Тоді і одяг, і макіяж, і постава впевненої у собі дівчини не залишать її без уваги представників протилежної статі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію