Губернатор розкритикував діяльність обласного військкомату

Губернатор розкритикував діяльність обласного військкомату. Валерій Головко зазначає: військові працюють за принципами минулого століття. Потрібно змінювати підходи. Про це він заявив на нараді щодо популяризації військової служби та відбору кандидатів для служби за контрактом.

Військові комісари та начальники відділів комплектування з усієї Полтавщини зібралися, аби послухати фахівців, як необхідно залучати чоловіків та жінок до військової служби. Традиційні доповіді військових викликали незадоволення у присутнього на зустрічі губернатора. Валерій Головко зазначає: почитати необхідну інформацію можна самостійно у відповідних документах. Доносити до людей треба інше.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Зняти все напруження, яке виникає в суспільстві з приводу контрактної армії: застереження, що відразу після контракту люди відправляються в гарячу точку, а не в учбові частини, і ті переваги армії, які існують згідно Закону. Все. І провести такі наради в кожному районі, в кожному місті/

Аби пересічні полтавці, військові в тому числі, розуміли переваги контрактної служи, фахівці дають присутнім настанови для подачі матеріалу у ЗМІ.

/Едуард Бородай, заступник військового комісара ПОВК
Не суха статистична інформація. Військовослужбовці приходять у відпустку. Їм є що розказати, є що показати. Використовуємо це. Співпрацюємо із засобами масової інформації/

Контрактна служба – це теж робота, розповідають в Центрі зайнятості. Лише понад 1200 людей із учасників АТО перебувають на обліку. Відтак вони потребують працевлаштування. Плюс інші зареєстровані безробітні можуть звертатися. Мінусом у такій співпраці є те, зазначає Катерина Клавдієва, що в Центрах зайнятості не вистачає інформації про військову службу.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості
Ми на наших стендах-вакансіях, які зустрічають кожного клієнта, сформуємо відповідні стенди. Військова частина, які зарплати, які умови, куди звертатися?/

На заході представили стаціонарний та пересуваний пункти з відбору кандидатів на контракт, банери, сіті-лайти та рекламно-роз'яснювальну агітаційну продукцію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію