У Полтаві київська письменниця і видавець Марина Гримич презентувала дві книги

Одразу дві книги презентувала у Полтавській бібліотеці-філіалі №4 київська письменниця і видавець Марина Гримич. Видання з дивною назвою «Бранзолія» – це подорожні записки, які авторка зробила під час поїздки до Бразилії. Іншу книгу написав її чоловік Ігор Осташ про українського композитора Богдана Веселовського, який емігрував до Канади.

У Полтавській бібліотеці-філіалі №4 знову зустрічають гостей. Цого разу на зустріч з читачами приїхала київська письменниця Марина Гримич.

/Марина Гримич, письменниця
Тут є той осередок, про який мріє будь-який письменник чи видавець. Бібліотека-філіал №4, люди, які тут працюють, створюють чудову літературну і читацьку атмосферу, коли приємно сюди приїздити з новинками/

Не дивно, що саме ця книгозбірня у 2015-му на Всеукраїнському конкурсі «Бібліотека року» посіла 2-ге місце. Щодо Марини Гримич, до Полтави вона приїхала як автор та видавець, привезла одразу дві книги. Видання з дивною назвою «Бранзолія» – це подорожні записки, їх письменниця, яка водночас є етнологом, істориком та антропологом, зробила під час експедицій до Бразилії. Звідси й назва. Бранзолією цю країну називали українські емігранти. Їх, до речі, там пів мільйона. Автор іншої книги – «Бонді, або повернення Богдана Веселовського» – її чоловік-дипломат Ігор Осташ. На сторінках видання розповідається про композитора, який на початку минулого століття створив у Львові цілу культуру українського танго. Бонді – грайливе прізвисько маестро.

/Марина Гримич, письменниця
Бачите (показує), вони їдуть на возі, це такий був ябцьо-джаз, до якого входив і Веселовський. Він написав більше 100 пісень, які були надзвичайно популярними у Львові, потім він виїхав до Канади, і вони стали популярними і в Канаді/

Постійним відвідувачам бібліотеки, розповідають її працівники, відома творчість Марини Гримич, бачать письменницю не вперше.

/Світлана Конюшенко, бібліотекар Полтавської бібліотеки-філіалу №4
Марини Віллівни у нас є: «Острів Білої Сови», «Егоїст», «Ти чуєш, Марго» – для жінок суто книги/

Ці книги можна придбати у видавництві «Дуліби», директором якого є Марина Гримич.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію