Більшість проблем, з якими стикаються мешканці області, можна вирішити на місцях

«Більшість проблем, з якими стикаються мешканці області, можна вирішити на місцях» – такого висновку дійшов голова обласної ради Олександр Біленький під час робочої поїздки до Великобагачанського району. Чиновник поспілкувався з місцевими мешканцями і пообіцяв посприяти у вирішенні їхніх проблем, які часто не розв'язуються роками.

Приїзд голови обласної ради Олександра Біленького для мешканців Великобагачанського району – це шанс нарешті бути почутими і вирішити проблеми, на які місцеве керівництво майже не зважає. Головних біль цих людей – здебільшого земельні питання: хтось не може отримати те, що йому належить за законом, а хтось – поділити город з сусідом.

/(Лайф: Біленький здійснює прийом громадян)
Розмова місцевої мешканки з О.Біленьким:
- У нашій Багачці такий бардак!
- Я переговорю із керівником вашої місцевої комісії.
- Я була там 15 разів.
- І що кажуть?
- Це земельне питання вирішуйте з сусідами/

Житель Великобагачанського району Степан Патрикей прийшов на прийом до голови обласної ради, щоб допомогти сину (учаснику АТО). У землі, яку йому обіцяли спочатку, розповідає, з'явився інший господар, тож знайшли іншу ділянку і почали збирати документи заново.

/(Лайф)
Я ходив-ходив, вибачаюсь, плюнув і кажу: «Сину, йди ще ти»/

Серед прохань людей – відремонтувати аварійний міст через річку Псел. «Невже, щоб це зробили, тут має хтось загинути?» – скаржаться місцеві. На часі – і відновлення дорожнього покриття від траси Київ-Харків до сіл Широке і Багачка Перша, адже такою дорогою вже відмовляються возити школярів. Завдяки одному телефонному дзвінку Олександра Біленького питання, можна сказати, вирішилося на місці.

/Лідія Гордусенко, голова Багачанської Першої сільської ради
Вже на понеділок запланована зустріч у службі автомобільних доріг, я думаю, з мертвої точки це питання нарешті зрушить/

Побували на прийомі і представники «Миргородводоканалу», а все тому, що держава не відшкодувала підприємству кошти по субсидіям. Більшість питань, які йому довелося вислухати, зауважив Біленький, повинні вирішуватись на рівні сільського голови.

/(Лайф)
80%, а може й більше, – це питання місцевої влади/

Його приїзд, певен голова обласної ради, має пришвидшити розв'язання деяких проблем.

/Григорій Полтавець, голова Великобагачанської районної ради
Десь керівники чітко не спрацювали, ви знаєте, що проблеми дуже задавнені, а ті, які виникають, їх потрібно одразу ж вирішувати/

Під час візиту до районів, а їх Біленький планує відвідати усі, більшість питань, розповідає, вирішують протягом тижня. Хоча під час зустрічі з місцевим активом люди здебільшого мовчали, не на камеру пояснили: розчарувалися у владі.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Я переконаний, що в них є проблеми, але ступінь недовіри дуже високий, і це треба змінювати ефективними справами, які ми стараємось вирішити/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію