«Воїн духу» – у Полтаві відбулася прем’єра вокальної симфонії

«Воїн духу» – у Полтаві відбулася прем’єра вокальної симфонії. На сцені театру Гоголя виступили дует вокальних імпровізацій DUO ZIKR та секстет «Голос вогню». І вперше їх виконання супроводжував Полтавський симфонічний оркестр.

Дует DUO ZIKR та секстет «Голос вогню» із вокальною симфонією «Воїн духу» на полтавській сцені виступили вперше. Їх майстерність – віртуозне володіння технікою вокальної імпровізації, поєднання різних стилів та техніки храмового співу. Здається, що звучить орган, але насправді то сила людського голосу. Баритональний бас Ігор Сілін та драматичне сопрано Ольга Ткаченко в тандемі співають уже 23 роки, об’їздили увесь світ. Вони – єдиний колектив, який запросили на святкування 2000-ліття християнства до Єрусалиму. Тоді їх виступ на Оливній горі супроводжувало непояснюване з точки зору людського сприйняття явище.

/Ігор Сілін та Ольга Ткаченко, солісти дуету «DUO ZIKR»
Небо було затягнуте свинцовими хмарами, ішов ливень, але коли ми приїхали, приїхала знімальна група, вони хвилювалися, що потрібно буде відмінити, на небі раптом з'явився такий круг, вільний від хмар, засвітило сонце, освітило Єрусалим, і ми заспівали/

Секстет «Голос вогню» – це київський колектив, що поєднує тенори, баси та баритони. «Воїн духу» вони виконують в ансамблі із дуетом.

/Вячеслав Рубель, представник секстету
Всю цю музику ми переклали на ноти, тому що її не було, була просто заспівана як пісня. 7 пісень називалися «Воїн духу». Переклали на ноти, потім зробили з нього секстет музичних виконавців, потім до секстету виконавців додали вміння аранжувальника симфонічного/

На сцені театру імені Гоголя уперше вокальна симфонія «Воїн духу» прозвучала у супроводі симфонічного оркестру.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію