Юні туристи із Полтави стали першими на змаганнях Кубку України зі спортивного туризму

Юні туристи із Полтави стали першими на змаганнях Кубку України зі спортивного туризму. Донедавна їх проводили у Донецьку, цього року команди з усієї України з'їхалися до нашого міста.

/Станіслав Комісар, директор ПОЦТКУМ
Ми вперше відкриваємо Всеукраїнський кубок із пішохідного туризму у закритих приміщеннях. І раді вітати всіх, хто прибув до участі в цьому заході/

19 команд із 11 міст України, усього – близько 200 учасників – Кубок України із пішохідного туризму у закритих приміщеннях проходить у Полтаві вперше. До 2014 року ці змагання проходили на Донбасі. До нашого міста Донецька область приїхала у складі 2 команд – Дружківки та Краматорська.

/Олександр Мирний, тренер Донецької команди
На змаганнях ми суперники, а у житті – друзі/

Закарпаття, Кіровоградщина, Херсонщина, Миколаїв, Чернігів, Тернопіль, Запоріжжя, Харків – організатори говорять, що не чекали такої кількості учасників. Усі клопоти узяв на себе Полтавський обласний центр туризму. Частину гостей розмістили у його приміщенні, частину – у 15 школі на Вороніно. Саме там вихідними позмагалися юні туристи країни.

/Анатолій Криворучко, головний суддя змагань
2 види змагань: це особисті змагання на дистанції «смуга перешкод» і командні змагання на дистанції «смуга перешкод». До речі, змагання проводяться на дистанціях 3 класу, де юні туристи можуть виконати нормативи 1 дорослого розряду/

Із Полтавщини виступили 4 команди. Діти були налаштовані рішуче, змагання складні, проте і готувалися до них серйозно.

/бліци
- Та добре. Треба вузли вміти в'язати, всю техніку треба вміть.
- Дуже багато готувалися, по 5 годин, приходили додому аж увечері/

Дар'я Дудник із Полтави в особистому заліку посіла перше місце. У загальному ж команда Полтавського центру туризму стала другою, поступившися Талалаївській команді із Чернігівської області та обігнавши місто Варва.