Повернули гроші в регіон, відкривши новий офіс

Повернули гроші в регіон, відкривши новий офіс. Великі платники податків знову обслуговуватимуться у фіскальній службі не в столиці, а в Полтаві. У п'ятницю в обласному центрі відкрили одне з п'яти управлінь по всій Україні. У ньому, пообіцяв особисто голова Державної фіскальної служби, прийматимуть не тільки полтавських бізнесменів. 

Рік тому більшу частину бізнесу в Україні зарахували до великих платників податків і зобов'язали обслуговуватися у центральному апараті фіскальної служби у Києві. Скільки від цього втратила бюджетоутримуюча Полтавська область – губернатор порахував із жалем.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
51 підприємство було знято з обліку з Полтавщини і було переведено до київського офісу крупних платників податків. Це приблизно 9,5 мільярдів податків, які сплачені нашими підприємствами. І приблизно 738 мільйонів, які могла б Полтавщина отримати додатково на соціально-економічний розвиток. Це школи, дороги, садочки, лікарні/

Наприкінці минулого року, говорять представники Держфіскальної служби, у Полтаві та ще 4 областях вирішили відкрити управління–представництва офісу великих платників податків. Це перезапустило систему, обіцяють чиновники: автоматично 10% з податків повертатимуться до місцевого бюджету. Говорять і про те, що організаційні питання вирішили і з казначейством.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Ми повертаємо гроші у регіон, і вони підуть на соціально-економічний його розвиток/

Центральний офіс з обслуговування великих платників у Полтаві відкрили на 4 поверсі у приміщенні митниці. У сучасному приміщенні обіцяють не тільки нормальні умови, а й новий підхід в адмініструванні.

/Роман Насіров, голова Державної фіскальної служби України
У кожної компанії буде не свій перевіряючий, а своя контактна особа. В Європі це називають «персональний консультант», який буде першою контактною особою з усіх питань, що можуть виникати у платника податків. І питання, які можна буде вирішити тут, і в центральному апараті в Києві. Всі-всі-всі питання/

Обслуговуватимуть в офісі бізнесменів Полтавської та Чернігівської областей. Наразі їх кількість – 43 та 10 відповідно. Ще 4 нових управління працюватимуть у Луцьку, Вінниці, Івано-Франківську та Тернополі.

/Роман Насіров, голова Державної фіскальної служби України
Але це не тільки для того бізнесу, який тут є. Він дуже-дуже важливий для нас. Більше того: це, щоб сюди міг приходити ще великий бізнес. Приходили ще потужні інвестиції. Створення робочих місць, знаєте, гідна заробітна платня. Щоб регіон розвивався/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію