Обсяги виробництва на Полтавщині скоротилися вдвічі

У промисловому комплексі Полтавщини темпи обсягу виробництва, у порівнянні з початком 2015 року, уповільнилися вдвічі. Критична ситуація у промисловості, натомість сільське господарство займає провідні позиції у державі. Про це сьогодні повідомили на засіданні колегії облдержадміністрації.

Темпи обсягу виробництва в промисловості Полтавщини уповільнилися вдвічі. Якщо з початку року спад коливався в межах 9-10%, то на кінець року становив 4%.

/Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА
Основними факторами, що вплинули на розвиток промисловості області, як і на країну вцілому, стало погіршення зовнішньої та внутрішньої кон'юнктури для вітчизняних виробників. Це інфляційні процеси та нестабільність у фінансовому секторі, а також військові дії, що продовжуються на Сході країни/

За інформацією директора Департаменту фінансів Павла Кропивки, у 2015 році понад 27 мільярдів гривень надійшло до бюджетів всіх рівнів Полтавщини. Зберігається тенденція до збільшення надходжень до державної скарбниці.

/Павло Кропивка, директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА
Негативно на формування фінансового потенціалу області вплинула зміна обліку великих платників податків. Проте в порівнянні з 2014 роком область збільшила більше ніж на 10 мільярдів надходжень до державного бюджету/

Тим не менше, підприємці звинувачують обласне керівництво в тому, що на Полтавщині нічого не відбувається, влада не йде на контакт з громадою.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Повірте мені, ми не сидимо на місці. Перше сприйняття, що нічого не відбувається. Кожного дня, кожного тижня в нас відбувають круглі столи. Ми сьогодні проводимо максимально активну роботу щодо залучення інвесторів, щодо залучення грантів/

Протягом минулого року країни ЄС були основними торгівельними партнерами Полтавщини. Найбільше продавали в Австрію, Чехію, Німеччину, Словаччину.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію