Кременчуцькі рятувальники отримали пожежні автомобілі на пульті керування

Кременчуцькі рятувальники отримали пожежні автомобілі на пульті керування. Такий презент зробило місцеве підприємство, на якому існують об'єкти підвищеної небезпеки. Здебільшого автівки перебуватимуть на виробництві, але за потреби їх залучатимуть до ліквідації надзвичайних ситуацій в самому Кременчуці.

У Кременчуці відбулася урочиста передача 2 нових сучасних пожежних автоцистерн. Машини зроблені на базі автомобілів «МАN» та «ТАТА». Новинки отримав загін, який розташований на території нафтопереробного заводу ПАТ «Укртатнафта». Керівництво підприємства у такий спосіб вирішило посилити безпеку на виробництві.

/Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС Полтавщини
Якщо всі керівники підприємств, що відносяться до об’єктів підвищеної небезпеки, будуть ставитися з таким розумінням до безпеки своїх підприємств, то і матеріальної шкоди, яка унаслідок пожежі може бути нанесена державі, буде менше. А саме головне – буде збережено життя людей/

В кожен автомобіль можна залити до 4 тонн води, розповідають рятувальники. Особливість в тому, що пожежна машина має дистанційний пульт.

/Володимир Салогуб, начальник ГУ ДСНС Полтавщини
Надасть можливість більш якісніше виконувати свої професійні обов'язки працівникам ДСНС, а також покращить обслуговування об'єктів підприємства і вцілому міста Кременчука/

Стаціонарно автомобілі перебуватимуть на базі заводу. За потреби ж виїжджатимуть у Кременчук, аби локалізувати надзвичайну ситуацію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію