В обласній бібліотеці – аншлаг

В обласній бібліотеці – аншлаг. На літературно-театральний вечір прийшла неочікувана кількість глядачів. Дійство присвятили 145-й річниці від Дня народження Лесі Українки, зокрема, прозовій творчості письменниці.

«Просто звіть мене, Лесею». Таку назву літературно-театральному вечору в обласній бібліотеці вирішили дати організатори. За життя Леся Українка прагнула бути ближчою до людей, відтак просила називати її по-простому, розповідають знавці її творчості. Цього разу вирішили закцентувати увагу на прозовій, а не на віршованій творчості письменниці. Проза Лесі Українки поетична, довершена, сповнена яскравих художніх деталей, розповідають в бібліотеці.

/Тарас Духовний, керівник молодіжного аматорського театру «Анастасіс»
Це була запланована вистава. Поштовхом став минулий рік, коли в Полтаву переїхав кримський конкурс пам'яті Лесі Українки. Доля нас звела з організатором конкурсу, пані Тетяною/

В життя твори Лесі Українки втілив молодіжний аматорський театр «Анастасіс». Актори показали глядачам декілька відомих творів письменниці.

/Юлія Крамарєва, завідуюча відділом соціокультурної діяльності Полт.обл.бібліотеки ім.І.Котляревського
Леся Українка писала про людину, а людина завжди цікавила людину. Мені здається, що ця тема є універсальною. І про кохання, і про становище, і про суспільство, і про долю. Все, що пов'язано з людиною/

Леся Українка писала у жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Також працювала в ділянці фольклористики і брала активну участь в українському національному русі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію