Поліція знайшла п'ятьох молодиків, які вчинили масову бійку у Лубнах

Поліція знайшла п'ятьох молодиків, які вчинили масову бійку у Лубнах. Нагадаємо, трапилася вона 27 січня в одному з кафе міста за участі 15-20 чоловіків. Всі затримані – віком від 22 до 26 років. Подробиці тієї не спокійної ночі – далі у сюжеті.

27 січня о пів на першу ночі у кафе міста Лубни натиснули тривожну кнопку. Причина – масова бійка. На місце події приїхав наряд поліції охорони. Втім, заспокоїти молодиків не вдалося: правоохоронцям чинили спротив.

/Михайло Кононенко, начальник поліції охорони в Полтавській області
У цей же момент група осіб у кількості 15-20 осіб вчинила напад, наносячи удари руками і ногами. При цьому намагалися відібрати табельну вогнепальну і автоматичну зброю/

На неодноразові попередження поліції нападники не реагували.

/працівник поліції охорони
Спроба попередити їх про намір застосування зброї (постріли в гору) їх не зупиняли. Молодики продовжували на нас нападати. Щоб не було здійснено напад на інших, ми зібралися в групу і почали відходити на більш безпечну відстань/

Після – агресивні молодики втекли з місця події. Зараз від отриманих травм один з правоохоронців досі знаходиться у лікарні, двоє уже повернулися до виконання своїх обов'язків. У той же час колеги-розшуківці затримали 5 учасників подій тієї ночі. Ними виявилися жителі Лубен віком від 22 до 26 років. Всім їм повідомлено про підозру у скоєнні одразу двох злочинів: групового хуліганства та умисного заподіяння правоохоронцям тілесних ушкоджень при виконанні ними службових обов’язків. Нині чоловіки знаходяться під домашнім арештом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію