«Полтававодоканал» став учасником бенчмаркінгу в Україні

Вісім водоканалів України, в тому числі – і «Полтававодоканал», стали учасниками європейського проекту оцінки виробничого процесу. Окрім вітчизняних, долучилися і підприємства країн Європи, а також Америки і Японії. Тож нині, коли є результати, у працівників «Полтававодоканалу» з'явилася можливість порівняти ефективність своєї роботи. 

«Полтававодоканал» став учасником проекту «Бенчмаркінг» в Україні, розробленого європейською асоціацією, яка спеціалізується на залученні інвестицій. «Бенчмаркінг» – термін, що означає безупинний пошук і впровадження найкращих практик для покращення роботи організацій. Окрім полтавського, спробувати свої сили у проекті вирішили ще 7 водопровідно-каналізаційних підприємств, тож є з чим порівнювати ефективність діяльності.

/Олег Кретович, генеральний директор КП «Полтававодоканал»
Ця інформація, отримана в процесі бенчмаркінгу, дає змогу визначити напрямки розвитку, модернізації, стратегію підприємства, побачити себе на фоні інших підприємств галузі, порівняти досвід за різними напрямками/

Досліджували в першу чергу ефективність фінансової діяльності підприємства і технологічність процесу.

/Олександр Агафонов, представник Асоціації «Укрводоканалекологія»
Що буде цікаво пересічному мешканцю Полтави? По-перше, показники якості води, вони на високому рівні, тому на питання «Яку воду ми п'ємо?», можна відповісти – хорошу воду/

Перший етап бенчмаркінгу – позаду, на черзі – другий, який триватиме упродовж 2016 року. Результати такої системи аналізу дозволять водопровідно-каналізаційним підприємствам усунути недоліки і стати привабливими для потенційних інвесторів. Окрім вітчизняних, об'єктами бенчмаркінгу були і водоканали країн Європи, а також Америки та Японії. Але показники, за якими їх оцінювали, говорять експерти, дещо різняться. Те ж саме стосується вартості води, послуг і становища із покриттям витрат.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію