Відчайдухи й досі продовжують на річках ловити рибу

Відчайдухи й досі продовжують на річках ловити рибу. Чоловіки не зважають на погодні умови та мінімальну товщину криги. Рятувальники вирішили не чекати чергового нещасного випадку, а пішли до рибалок, аби пепередити про потенційну небезпеку.

Через коливання температурних показників, незначні морози вночі та підвищення температури вдень товщина льоду на водних об’єктах – мінімальна. Відтак вихід на кригу і риболовля становлять надзвичайну загрозу для життя та здоров'я людей. Рятувальники вийшли на Ворсклу, аби нагадати рибалкам про небезпеки, які можуть на них чекати на льоду.

/Світлана Рибалко, начальник сектору зв'язків з громадськістю та ЗМІ ГУ ДСНС Полтавщини
Розмовляли з громадянами, які полюбляють зимову риболовлю. Пояснювали їм, наскільки небезпечно виходити на тонку кригу, і як діяти в разі провалу під кригу, чи як надати допомогу людині, яка провалилася під лід/

Анатолій Пасішник – рибалка зі значним стажем. За ці роки були різні випадки. Траплялося і таке, коли й сам провалювався під кригу.

/Анатолій Пасішник, рибалка
Думаю, зараз швиденько розженуся, пробіжу і все нормально. Різігнався, побіг, і так хоп! Ось так. Я раз на лід, раз на лід. І так метрів 12. Хлопці швиденько лодку накачали, але я на лід сам виліз/

Лише з початку року в Україні рятувальники зафіксували понад 50 випадків загибелі людей на водоймах, з яких – 6 дітей. На Полтавщині стався 1 смертельний випадок.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію