Депутати міськради вирішили не змінювати вартість проїзду у пасажирському транспорті

В Полтаві не можуть порахувати пасажирів громадського транспорту, оскільки не знають, хто це має робити. Але від кількості перевезених людей і залежить вартість проїзду в міських автобусах. Перевізники говорять: треба піднімати вартість проїзду, громадськість – проти. До участі в дискусії долучилися і депутати міської ради.

Антимонопольний комітет вважає, що тарифи на перевезення пасажирів мають бути знижені. Відповідні рекомендації були надіслані міськвиконкому та перевізникам. Останні з цим не згодні, оскільки вважають, що суттєвих причин для цього немає. Не погоджується з діями АМКУ і громадськість. Зазначають: аби робити такі висновки, треба дослідити рентабельність кожного маршруту окремо.

/Олександр Русін, голова ГО «Патріот»
Можливо, якісь би маршруту стали коштувати 3,25, 3,75, а якісь 4,30, 4,10, 4,70, але для цього потрібно провести детальний аналіз, а не просто написати лист, який фактично ні до чого не зобов'язує/

Послухати представників антимонопольного комітету не вдалося, оскільки ніхто на засідання не прийшов. Члени ж профільної комісії говорять: аби змінювати ціну, необхідно порахувати вартість за встановленою формулою.

/Дмитро Сенчакович, депутат міської ради
Т – це тариф на послуги, ціна з пасажира, S – собівартість перевезення, П – планований прибуток на маршруті, Q – це запланований обсяг перевезень пасажирів. Ці дві цифри на місцевому рівні ми можемо порахувати, особливо цікавить цифра Q/

Згідно із законодавством, ця цифра обгрунтовується перевізником на підставі фактичних показників роботи або встановлюється за результатами обстеження. Нині ж, відзначає Дмитро Сенчакович, приходиться вірити лише перевізникам, оскільки ніякі обстеження не проводяться. Плюс у маршрутках квитків немає, відтак виникає ще одна складність у підрахунку пасажирів. Обстежувати має лише ліцензована організація. В транспортному відділі міськвиконкому кажуть: хотіли це зробити, але технікум транспортного будівництва запросив 302 тисячі гривень за свої послуги. Відмовилися. Вирішили доручити рахувати приватному товариству «Трек сервіс контроль» спільно з «Центральною диспетчерською службою міських пасажирських перевезень». Зробити це планують в першій половині 2016 року. Дехто з перевізників пропонував членам комісії самостійно проїхатися в автобусах і порахувати. Дехто пропонував долучити місцеві виші. Єдиної думки так і не дійшли. Порахували, щоправда – лише офіційних пасажирів, в управлінні статистики.

/Олена Белей, головний спеціаліст-економіст відділу ГУ статистики у Полтавській області
За 2015 рік послугами пасажирського транспорту Полтавської області, з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями, скористалися 51,9 мільйонів пасажирів, у тому числі м. Полтави – скористалося майже 17 мільйонів пасажирів/

В результаті засідання депутати вирішили поки що не зменшувати вартість проїзду, залишити 4 гривні. Натомість антимонопольному комітету рекомендували не штрафувати за це перевізників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію