Від придбання «Газелі» для сміттєвих баків – до ремонту у клубі

Від придбання «Газелі» для сміттєвих баків – до ремонту у клубі. В обласній раді роздали гроші переможцям конкурсу. Вони мають піти на реалізацію 34 проектів для поліпшення інфраструктури та енергозберігаючі технології. Хто, стільки і на що отримав – бачили наші журналісти.

Минулого року німецькі фахівці запропонували Ковалівській сільраді допомогти вирішити проблему зі сміттям. Полтавці написали проект.

/Олександр Бублик, Ковалівський сільський голова
Німецьке товариство наш проект визнало одним з найкращих. Задовольнило. Нам було виділено 25 тисяч євро для встановлення майданчиків і сміттєвих контейнерів. Ми заключили угоди з 4 суміжними сільрадами, і на сьогоднішній день ці майданчики встановлені/

Крім того, вони ще й виграли проект Державного фонду Регіонального розвитку. І держава профінансувала сільраді придбання нового трактора, асенізатора та сміттєвоза. У 2015-му Ковалівська сільрада перемогла в обласному конкурсі розвитку територіальних громад. Тож, отримає 300 тисяч гривень.

/Олександр Бублик, Ковалівський сільський голова
Ці кошти передбачаються на придбання автомобіля «Газель» для комунального підприємства «Красиве село». В нас більше 150 сміттєвих баків встановлено на різних територіях сільських рад. І ці баки потрібно обслуговувати: підвозити, відвозити на дезінфекцію і так далі. Цей автомобіль вкрай необхідний/

Представник Ковалівської сільради в обласній раді підписує угоду. Так само ще 34 проекти 2015 року стали переможцями обласного конкурсу, тож отримають кошти на те, аби поліпшити інфраструктуру чи впроваджувати енергозберігаючі технології.
50 тисяч гривень на розвиток отримали в одній з сільрад у Глобинському районі.

/Степан Скриль, Пронозівський сільський голова
Ці кошти, 50 тисяч гривень, підуть на внутрішньооздоблювальні роботи по реконструкції Мозоліївського сільського клубу нашої територіальної громади/

Конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області передбачає спільне фінансування: з обласного бюджету, коштів партнерства та власних, тобто, самих учасників.

/Володимир Глушко, в.о. керуючого справами виконавчого апарату обласної ради
Для чого все це робиться? Для підвищення соціальної активності в територіальних громадах, для розв'язання актуальних проблем розвитку територій. Це основна наша мета. Це європейський підхід/

З 2010 року, відколи Полтавщина започаткувала конкурс, його виграли 200 проектів. На цей рік область виділила понад 3 мільйона гривень для реалізації ідей. Пропозиції можна подавати до 1 вересня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію