У Полтаві старшокласники з області змагалися в інтелектуальній грі «Дебати»

Старшокласники області сьогодні випробовували гостроту свого розуму. Робили це за допомогою інтелектуальної гри «Дебати-2016». Чим відрізнялися вже традиційні змагання цього року – дізнавалися Юлія Козіна та Євген Чорний.

Ростислав Криворучко – учень 10 класу. Ще учора з Пирятину приїхав до Полтави, аби гарно підготуватися до змагань. Не дивлячись на свій юний вік, займає активну життєву позицію.

/Ростислав Криворучко, учасник інтелектуальної гри «Дебати-2016», м.Пирятин
Мені хочеться брати участь у формуванні «нової» держави і розуміти, що твориться в цьому світі і саме в нашій Україні. Хочеться знайти однодумців, з якими можна поспілкуватися, посперечатися, як на цих дебатах/

Саме перевірити гостроту свого розуму, а може й похизуватися нею, до Полтави з'їхалися представники чи не кожного району в області. Дискутували учасники одразу з двох тем: «Чи сприяє націоналізм суспільному прогресу» та «Чи повинні країни Євросоюзу приймати біженців з Азії і Африки». Кілька команд у цьому році навіть ризикнули обговорити глобальні проблеми англійською. Визначати переможців будуть за 3 критеріями.

/Василь Стрілець, голова журі
Оцінюється і глибина розуміння проблематики, і здатність її донести публічно, а також – командна гра/

Врешті, говорять організатори, інтелектуальна гра допоможе кожному в майбутній професії. Як мінімум – навчить толерантності.

/Ольга Красницька, методист ПОІППО
Проводимо для того, щоб найактивніша молодь могла, вміла спілкуватися на ці теми, могла відстоювати свою думку, могла виразити свою думку, гарно говорити і прислухатися до інших/

Наостанок додають: перемога у дебатах – не головне. Для школярів сама гра – це унікальна можливість познайомитися з лідерами у своєму регіоні.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію