У Київському райсуді продовжилася епопея за участі мера Харкова Геннадія Кернеса

У Київському райсуді продовжилася епопея за участі мера Харкова Геннадія Кернеса. Цього разу у якості свідків допитували адміністратора та швейцара готелю «Національ», директора ресторану «МакДональдз» та майстра манікюру. Що вони повідомили під присягою говорити правду і тільки правду – дивіться далі.

11 ранку. Київський райсуд Полтави. Традиційно у цей час під його стінами – десяток активістів, які прийшли вимагати справедливого суду. У залі уже знаходяться майже всі учасники процесу. Після кількох клопотань близько 12.00 все ж переходять до допиту свідків обвинувачення. По черзі запрошують швейцара та адміністратора готелю «Національ». У них уточнюють як елементи декору приміщень, так і відтворюють їхнє бачення подій вечору 25 січня 2014 року. Саме в цей день, за версією слідства, і відбувалося викрадення активістів Євромайдану та їх катування. Запитання до свідків неодноразово повторюються.

/Ірина Мамон, адміністратор готелю «Національ»
Ви задаєте дуже багато одинакових запитань. Запитання аналогічні, на які я відповідала уже прокурору/

Упродовж дня Геннадію Кернесу тонометром вимірюють тиск. Третім допитаним свідком стала директор ресторану «МакДональдз», з приміщення якого, ніби-то, і викрадали активістів.

/Олександр Ганілов, прокурор
Ви повідомили, що 25 числа ви були до 13.00 і ніяких подій не відбувалося. Після цього дня в подальшому про події 25 січня вам хтось щось повідомляв, стало вам якось відомо?/

/Алла Лушнікова, директор ресторану «МакДональдз»
Я дізналася про це з засобів масової інформації. Я дізналася про те, що з ресторану були викрадені люди/

Але, переглянувши відео з камер спостереження, нічого дивного жінка не побачила. Відтак, за тиждень записи зникли. Та і працівники ресторану про надзвичайні події не повідомляли. У зв'язку з тим, що ці свідчення і інформація, отримана від потерпілого Сергія Ряполова, різниться, прокурор клопотає про перехресний допит. Захист заперечує.

/Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Йде конкретний тиск на суд, і ми це всі бачимо. Я прошу суд скористатися своїм правом вето і відмовити прокурору. Давайте підемо далі, якщо до цього свідка немає запитань. Якщо є – нехай задають, якщо немає – давайте підемо далі/

Врешті перейшли до допиту майстра манікюру Тетяни Авдієнко. Вона повідомила, що упродовж 2 годин займалася манікюром Геннадія Кернеса і при цьому не слухала, про що говорять у кімнаті. Уже після 17.00 у судовому засіданні зробили перерву до 29 лютого.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію