З 1 липня в Україні запрацює 428 бюро правової допомоги

З 1 липня в Україні запрацює 428 бюро правової допомоги. Створять їх у рамках реформування територіальних органів Міністерства юстиції та за участі центрів безоплатних вторинних юридичних послуг, які вже встигли зарекомендувати себе. Які проблеми виникають у цьому процесі вже зараз – у наступному матеріалі.

Центри безоплатної вторинної правової допомоги – дієві організації з захисту вразливих категорій громадян. Лише за 3 роки свого існування вони довели свою ефективність. Тепер перед ними – нове завдання: у рамках реформування органів юстиції створити бюро правової допомоги, які надаватимуть комплексні послуги.

/Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.
Ці бюро правової допомоги охоплюватимуть комплекс питань і первинної правової допомоги, і, якщо потрібно, вторинної. Особа, яка звертається до бюро, буде мати доступ до всіх електронних сервісів Міністерства юстиції/

А в перспективі – до всіх електронних сервісів, що існуватимуть у державі. Серед завдань бюро – і активне просвітництво на рівні кожної територіальної громади, і надання юридичних консультацій. Задля отримання полтавцями якісних послуг уже у квітні-травні почнуть підбирати кадри.

/Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській обл.
Очевидно, що це буде конкурсний відбір. Очевидно, що будуть відібрані не тільки особи, які сьогодні працюють у системі юстиції, а й інші особи, які подадуть заявки на участь в конкурсі. Можливо, це і адвокати, які виявлять бажання працювати в штаті/

Такі бюро у рамках реформування запрацюють у кожному районі Полтавської області і України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію