У другу річницю Майдану полтавці вшанували Героїв Небесної сотні

У другу річницю Майдану полтавці вшанували Героїв Небесної сотні. Щоправда, на мітинг-реквієм, який провели біля обласної державної адміністрації, прийшло мало людей. Чи-то не знали про захід, чи-то розчарувалися у Революції Гідності. З тими небагатьма, які зібралися на площі, спілкувалась Марина Молька.

20 лютого 2014 року увійшло в історію України як день кровопролиття, коли влада застосувала вогнепальну зброю проти учасників майдану. У ці дні по всій країні проводять заходи із вшанування загиблих героїв Небесної сотні. У Полтаві люди теж зібралися на мітинг-реквієм, щоправда, їх прийшло не багато. Усе, запевняють, через недостатню поінформованість.

/Наталія Талипова
Коли я почала шукати інформацію, її абсолютно не було, знайшла десь, що о 10-й годині тут буде відбуватись/

Серед присутніх – учасники Революції Гідності і пересічні полтавці. Усі прийшли вшанувати земляків, які віддали життя за те, щоб в Україні запанувала правда і влада служила народу.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький УПЦ КП
Майдан – це відстоювання гідності, а гідність – це те, чим наділяє Бог людину. Майдан був мирним, це не насилля, дух цього майдану – братерство, єдність, взаємодопомога, це особлива атмосфера, і її відчули ті, хто був на Майдані/

Відчули ті, хто був на Майдані, і те, що очікуваних змін не відбулося, навіть після того, як загинули і продовжують гинути люди.

/Петро Ворона, член президії Ради майдану
Вони, як завжди, виявились найпершими, пішли на фронт, віддали життя за майбутнє країни, але чи за таке, як воно зараз є. Чи вони віддавали життя, щоб до влади прийшли чергові бариги і продавали цю країну? Тому революція не закінчилась/

До полтавців, які вшановували пам'яті Героїв Небесної сотні, перші керівники області так і не вийшли. Натомість, до присутніх звернувся заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий.

/Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА
Два роки тому ми скинули внутрішнього агресора, але прийшов зовнішній, який не дає спокійно жити, працювати, розвиватися нашій державі/

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір відслужив панахиду за загиблими, вшанували героїв і хвилиною мовчання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію