Згадали полеглих героїв і місцеві автоклуби

Згадали полеглих героїв і місцеві автоклуби. Більше 60 автівок зібралися разом, аби проїхати вулицями міста. Стартували від Меморіалу Солдатської слави, далі – по кільцю. Фінішував автопробіг біля облдержадміністрації, де Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання.

Вихідними пройшла перша зустріч полтавських автоклубів у цьому році. Зібралися разом, аби вшанувати Героїв Небесної Сотні.

/Дмитро Кустуров, організатор автопробігу
Ці події пам'ятають. Багато людей долучилося. Багато автоклубів. Це Drive2, Racing Club Poltava, BMW Club Poltava, громадське формування UPC Patrol/

Думки людей як щодо подій дворічної давнини, так і до подій на Сході розділяються, розповідає майданівець і заодно член громадського формування «UPC Patrol Poltava» Олександр Ковтун.

/Олександр Ковтун, учасник автопробігу, член ГФ «UPC Patrol Poltava»
Дехто – за, дехто – проти. Дехто каже, що Майдан досяг своєї цілі, дехто каже, що навпаки. Я вважаю, що наполовину якісь цілі були досягнуті/

Біля Меморіалу Солдатської Слави автомобілісти обговорюють майбутній маршрут. Вносять останні правки і готові виїжджати.

/Андрій Приходько, учасник автопробігу, керівник Drive2 Poltava
Завжди підтримуємо заходи, по-перше, пов'язані з автомобілями, по-друге, події, які пов'язані з історією нашого народу. Тому гріх не підтримати. Приїхали/

Понад 60 автівок вирушили вулицею Фрунзе. Далі – по кільцю. Подекуди колона учасників розтяглася на декілька перехресть. Як ось тут: від вулиці Грушевського і до Фрунзе. Проїхали центральними вулицями міста.

Понад 60 автівок долучилися до автопробігу. Встигнути всіх відзняти були складно. Та завдяки Денису на білому «Пежо» наша знімальна група набрала якісний та різноплановий матеріал.

Закінчили пробіг вшануванням Героїв Небесної Сотні. Біля Меморіалу навпроти облдержадміністрації автомобілісти згадали полеглих патріотів хвилиною мовчання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію