У Миргороді поліція затримала мисливців за чужими авто

У Миргороді поліція затримала мисливців за чужими авто. Двоє містян, які взимку протягом місяця не навідувалися до своїх гаражів, врешті-решт, прийшовши туди, виявили порожнє місце. Їхніми транспортними засобами вже користувалися інші люди. Як правоохоронцям вдалося повернути автомобілі законним власникам – у наступному сюжеті.

До чергової частини Миргородського відділу поліції з повідомленням про викрадення автомобілів звернулось двоє містян. Одна із родин потерпілих залишилася без ВАЗ 2101.

/власниця ВАЗ 2101, мешканка Миргороду
Виявила сусідка по гаражах. Вона прийшла і побачила, що дірка пробита в гаражі в нас. Ми відкрили гараж – машини немає/

Так само не знайшов автомобіля ЗАЗ «DAEWOO» у своєму гаражі цей чоловік. Потерпілі виявилися сусідами по гаражному кооперативу. Утім до своїх авто навідувалися не так і часто. Після отримання повідомлення про викрадення миргородські поліцейські розпочали заходи із розкриття правопорушення.

/Михайло Пахарь, командир групи реагування Миргородського міжрайонного відділу Управління поліції охорони в Полтавській області
Патрулюючи вулицями міста, було помічено автомобіль, який раніше був викрадений. Звіривши всі номерні знаки, колір, прикмети автомобіля, було встановлено, що це дійсно автомобіль, який знаходився у розшуку/

Це був автомобіль ВАЗ. Інший – ЗАЗ «DAEWOO» – в ході перевірки підоблікових осіб виявили в гаражі 41-річного чоловіка. Автомобіль тут залишив на тимчасове зберігання його 27-річний товариш. Підозрюваних затримали.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Затриманими виявилися двоє місцевих мешканців 27-ми та 41-го року. Місцеві мешканці Миргороду, які вже не перший рік промишляли даним видом злочину, раніше судимі/

Чому пішли на цей злочин, затримані пояснити не можуть.

/затриманий
Сам навіть на зрозумів, навіщо воно потрібно було, не знаю, що збирався з цим робити/

Їм може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна або без такого. А правоохоронці, які знайшли викрадений у Миргороді автомобіль, на нараді у Головному управлінні поліції отримали грамоти та заохочення від керівництва.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію