Полтавець отримав посилку з трамадолом, ефедрином та екстезі

Полтавець отримав посилку з трамадолом, ефедрином та екстезі. Її надіслали із Західної Європи. Виявилось, що відправлення невипадкове – працівники Служби безпеки України викрили міжнародний канал контрабанди, а у квартирі отримувача знайшли ще багато протизаконного.

Посилка з подвійним вмістом. Житель Полтави отримав у відділенні оператора міжнародних відправлень із Західної Європи ящик. У ньому працівники Служби безпеки України виявили схованку. Під звичайними речами під псевдодном приховувались контрабандні речовини. 40-річний ділок, повідомляють працівники СБУ, замовив велику партію наркотиків за кордоном для реалізації її на території України. Затримали контрабандиста одразу після одержання наркопосилки (350 пігулок трамадолу, 300 пігулок ефедрину та екстазі) неподалік одного з відділень оператора міжнародних відправлень. Утім, виявилося, що чоловік пропонував увесь комплекс послуг: вдома він організував ще й наркопритон.

/Олексій Скрильник, помічник начальника УСБУ України в Полтавській обл.
В ході санкціонованих обшуків виявили у нього вдома обладнання для виготовлення важких наркотиків. А також марихуану.
Зловмисник затриманий і перебуває під вартою. Йому оголошено підозру частини 2 статті 305 Кримінального кодексу України/

За цінами «чорного ринку» прихована посилка коштує майже 250 тисяч гривень. Триває досудове розслідування.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію