У полтавців з'явилася можливість познайомитися з мальовничою Грузією

У полтавців з'явилася можливість познайомитися з мальовничою Грузією. У Галереї мистецтв відкрилася фотовиставка «Здраствуй, Грузія» харків'янина Володимира Оглобліна та його команди. Звичайні мешканці, старовинні і сучасні будівлі, вулиці і цілі квартали грузинських міст відображені на світлинах фотомайстрів. 

Майже 90 фотографій Грузії презентували у Галереї мистецтв харків'яни Дар'я Чупрун, Віталій Хіцан, Світлана Копа, Ольга Ковальова, Сергій Любецький та Володимир Оглоблін. Майстри фотографії побували у цій країні у 2014 році, відвідали Тбілісі, Батумі, Казбегі, Местію, Ушгулі, побували не лише у містах, а й в селах, де час ніби зупинився. Фотограф Володимир Оглоблін фотографував Грузію ще у студентські роки, нині ж, говорить, відкрив її для себе заново.

/Володимир Оглоблін, один із авторів виставки
Можете собі уявити: іду я в Сванетії рано-вранці по гірській дорозі, і не можу зрозуміти, де саме я тут був 33 роки тому. Назустріч мені йде чоловік, я показую йому фото і прошу допомоги, а він говорить: «Так на фото ж я!». Запитую, скільки йому років, каже, що 40, а на фото – 7-річний хлопчик у групі людей/

Серед відвідувачів виставки – не лише полтавці та громадяни Грузії, які проживають на Полтавщині, а й почесні гості – представники посольства. Про те, що українцям подобається їхня Батьківщина, говорять, свідчить кількість туристів, яка постійно зростає.

/Міхеїл Уклеба, Надзвичайний і Повноважний посол Грузії в Україні
Якщо у 2013-му році нас відвідало 76 тисяч українців, то останні 2 роки щороку відвідує 142 тисячі українських туристів. За кількістю туристів Україна – на 5 місці після наших сусідів, з якими маємо сухопутні кордони/

Довгожителі і звичайні громадяни грузинських міст, їхній побут, архітектура старих вулиць і кварталів – усе це на світлинах харківських художників. Завдяки їх роботам Грузія стала ближчою і для полтавців, які ніколи не відвідували цю країну. До речі, за словами посла Грузії Міхеїла Уклеба, все більше його земляків цікавляться Україною і приїздять до нас у якості туристів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію