У місті – черговий галас за участю «Полтавагазу»

У місті – черговий галас за участю «Полтавагазу». Мешканці будинку по бульвару Боровиковського, 10 сьогодні з 8 ранку очікували на представників підприємства, аби не допустити встановлення будинкового лічильника. Пообіді з'явилися і комунальники. Чим закінчилася їхня зустріч – бачили Юлія Козіна та Іван Козаченко.

Викликали в «Полтавагаз». Поставили перед фактом: будуть встановлювати загальнобудинковий лічильник. Вручили лист з аргументацією необхідності процедури. Так почався конфлікт між головою житлово-будівельного кооперативу Володимиром Корнійчуком, мешканцями будинку по бульвару Боровиковського, 10 та комунальним підприємством.

/Володимир Корнійчук, голова ЖБК
Кажу: «Якщо в інших будинках ставили індивідуально, чому так?» Вони кажуть: «Якщо ви не погоджуєтеся на це – тоді ми перекриваємо газ і будемо чекати, поки ви підпишете з нами». Я сказав, що ніяких договорів підписувати не буду/

Голова ЖБК не розуміє, навіщо договір, якщо його «Полтавагаз» вже укладав зі споживачами. Мешканці, у свою чергу, – проти загального обліку використаного газу.

/Олександр Лещенко, мешканець будинку по бул. Боровиковського, 10
Є Закон України, яким зобов'язані всі компанії, які надають послуги, за власний рахунок встановлювати лічильники у мешканців. Зараз наше підприємство «Полтавагаз» намагається цю проблему скинути на плечі мешканців/

На під'їздах – попередження: встановлення лічильнику на будинку розпочнеться сьогодні. Тому з самого ранку всі обурені таким розвитком подій вийшли до газової труби, аби цього недопустити. О 12 приїхали і представники «Полтавагазу» та пояснили, що такі лічильники за рік встановлять у більш ніж 100 будинках Полтави. Є відповідна постанова Національної комісії регулювання електроенергетики. У 10 будинках нашого міста газ уже обліковується саме у такий спосіб. Не влаштовує – комунальники змушені будуть перекрити газопостачання, а людям доведеться дістати кошти з власної кишені.

/Олександр Чухрай, головний інженер ПАТ «Полтавагаз»
- Згідно цієї постанови, споживачі, які проживають у будинках, де встановлено загальнобудинковий лічильник, мають право встановити лічильники індивідуально, але за свій рахунок.
- Так 3,5 тисячі?
- Ну... Це все «акція» в державі/

Представники «Полтавагазу» і себе називають заручниками ситуації, адже, якщо вони не встановлять побудинковий лічильник, – НКРЕ застосує до них санкції. Однак, обурені говорять, що все-одно треба було зробити інакше.

/Володимир Корнійчук, голова ЖБК
Треба було зібрати усіх голів, представників в Октябрському райвиконкомі, донести інформацію, сказати: «Таке нам прийшло. Як ми люди добрі далі будемо?». У когось живе 3 людини, у когось – 1, або ж живуть і квартиранти, а газ будемо по-комуністичному ділити порівну/

Врешті, конфліктуючі сторони знайшли порозуміння: склали акт, у якому зазначили, що мешканці – проти будинкового лічильника, та прохають у «Полтавагаз» встановити їх для кожної квартири. Комунальники ж обіцяють поки газ не перекривати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію