25-річний кременчужанин поширював у мережі порнографічні фото

25-річний кременчужанин поширював у мережі порнографічні фото серед малолітніх дітей. Чоловік в Інтернеті знайомився зі школярами, надсилав їм свої світлини непристойного змісту та отримував їхні. Чи вдалося затримати кременчуцького розбещувача неповнолітніх – дивіться далі у випуску.

У соціальній мережі користувач під ніком «Сергій Прокопенко» надсилав дітям непристойні світлини. Фотографії порнографічного змісту помітили батьки однієї дівчинки, та на початку лютого повідомили про це до Кременчуцької поліції.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Співробітники ГУ НП в Полтавській області зареєстрували даний факт за ст. 301 Кримінального кодексу як «поширення продукції порнографічного характеру» і почали досудове слідство/

У ході досудового слідства правоохоронці виявили цього користувача соціальних мереж.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Був встановлений громадянин, мешканець Полтавської області, який, використовуючи соціальні мережі, таким чином спілкувався з малолітніми дітьми, надсилаючи їм фотографії порнографічного характеру і схиляючи їх до того, щоб вони робили свої фотографії порнографічні та надсилали йому/

Отримані від дітей фотографії молодик розповсюджував серед користувачів соціальної мережі, за що отримував винагороду. Правоохоронці встановили, що у такий спосіб 25-річний кременчужанин спілкувався не лише з дітьми у Полтавській області, а й з інших регіонів України. За вказані дії законодавець передбачив покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією порнографічних предметів та засобів їх виготовлення і розповсюдження.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію