В Краєзнавчому музеї презентували фільм «Бандєровцы»

В Краєзнавчому музеї презентували фільм «Бандєровцы». У стрічці розповідається про майданівця зі Львівщини, який загинув під Слов'янськом. Там його до смерті закатували сепаратисти.

Ідея фільму «Бандєровцы» зародилася, коли Майдан ще був мирною акцією протесту, розповідають творці стрічки. У сюжеті йдеться про Юрія Дяковського – майданівця із Західної України. Після вступу до Правого сектору він пішов у розвідку до Слов'янська. Там його зловили і закатували до смерті. Частину матеріалу знімали самі, частина – з інших джерел. Найважчим у створенні картини було інтерв'ю з мамою загиблого.

/Дмитро Антаренко, творець фільму «Бандєровцы»
Те, що вона розповіла, і те, що я дізнався від неї, я такого не очікував. Для мене був трішки шок. Бачив, чув раніше, але щоб з такою звірячою жорстокістю вбили людину, я такого навіть у фільмах не бачив/

Тривалість стрічки – 22 хвилини. Спочатку планували зробити повнометражку, але значну частину інтерв'ю мами загиблого хлопця довелося вирізати, оскільки нині триває слідство. Категорія глядачів – від 16 років.

/Руслан Сімакін, творець фільму «Бандєровцы»
Фільм не має ніяких кривавих сцен, нічого такого немає. Але сама інформативність фільму, то я думаю, це 16+, бо діти такого не зрозуміють/

Знімали і монтували за власний кошт, оскільки спонсорів у молодої команди немає. Відтак сподіваються, що під час створення наступної стрічки – вже про полтавського героя, їм таки фінансово допоможе влада або небайдужі меценати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію