Аби дикі кабани не померли від холоду, лісівники готують для них спеціальну їжу

Взимку в лісі вони намагаються вижити самотужки. Мова – про диких тварин. З приходом холодів їм особливо складно шукати їжу. Аби тварини не померли з голоду, лісівники їх підгодовують. Постійними клієнтам з року в рік стають дикі кабани, косулі та зайці.

Ось на такому транспорті лісівники їдуть у гущу лісу, аби привезти корм диким тваринам. Жартують: на такому «бобику» немає непрохідних доріг. Мішки з кукурудзою – основний багаж. Зерно розсипають на спеціальні майданчики. Пізніше сюди прийдуть дикі свині, косулі, зайці. Кабани люблять ласувати ячменем чи буряками. А для косуль лісівники роблять індивідувальні смаколики. Трав'яні та гіллячкові віники.

/Василь Бут, мисливствознавець ДП «Полтавський лісгосп»
Зв'язуємо в пучки сіно і розкладаємо на кущах, на підвищеннях, щоб косулі було доступно/

А ці купелі – для кабанів. Після того, як поїли, вони купаються і труться об дерева. Інколи іклами дістають висоти до 1 метра. Весь цей комфорт для тварин створюють самі лісівники. Загалом цьогорічна зима виявилася особливо складною для диких тварин. За останні 15 років в лісах не випадало стільки снігу, тож знайти їжу було важко.

/Василь Бут, мисливствознавець ДП «Полтавський лісгосп»
За рахунок того, що випав глибокий сніг до 70 см, особливо у пониженнях, а потім була двічі відлига. Утворився твердний глибокий наст. За рахунок цього звірі підрізають копита, підрізають кінцівки/

Тому підгодівельні майданчики лісівники розміщують через 500-700 метрів. Зберігають харчі для тварин у спорудах, спеціально сконструйованих для цього.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію