Голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому погрожують

Голові Полтавської обласної ради Олександру Біленькому погрожують. Про це він сьогодні повідомив на нараді з приводу комунального підприємства «Полтавафарм», яка проходила на підвищених тонах. Туди ж прийшли і понад 80 працівників цього підприємства. Чим закінчилося «гаряче» обговорення – у наступному сюжеті.

«Полтавафарм» останнім часом викликає шквал емоцій як у громадськості, так і у представників влади: то керівник не той, то підприємство збиткове. Не виключенням стала і сьогоднішня нарада. На ній заслухали звіт за минулий рік виконуючого обов'язки керівника. В'ячеслав Білизний на посаді – трохи більше місяця. Але думки присутніх розділилися: когось він влаштовує, інших – ні. Аналогічна ситуація склалася і з його заступником Дмитром Майбородою. У хід пішли взаємні звинувачення.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
- Я особисто буду розбиратися, хто в цій темі вариться зараз. Немає нікого в аеропорту, немає нікого ніде.
- Шановний, у вас люстерко є? Подивіться в люстерко і побачите, хто в цій темі вариться/

Не з президії, а з трибуни голова обласної ради повідомив, що положення для проведення прозорого конкурсу на заміщення посади керівника «Полтавафарму» розробляється, а ціни на ліки – знизять.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Наступний аспект – соціальний. На базі 50 аптеки робимо ціни, щоб було 5% прибутку. Тільки для того, щоб хлопці (воїни АТО) скористалися цим благом, щоб хлопці мали спроможність купити дешеві ліки/

Наприкінці виступу Олександр Біленький зробив заяву, спрямовану громадському активісту Геннадію Сікалову.

/Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради
Сьогодні зранку, Геннадій Анатолійович, мені зранку прийшла смс-чка, що якщо я буду займатися і далі «Полтавафармом», то будуть запитання до мене і до моєї сім'ї, Геннадій Анатолійович. Загрався, Геннадій Анатолійович трошки, так?/

Після – залишив приміщення. Слово взяв Андрій Пісоцький. Запевнив, що владі не важливо, хто стане керівником «Полтавафарму». Але людина має бути відкритою, а закупівлі – прозорими. Зараз же ситуація на підприємстві виглядає інакше.

/Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА
На сьогодні йде робота для того, щоб довести це підприємство до банкрутства. Ми цього зробити не дамо. І ця робота ведеться керівником цього підприємства, на наш погляд/

Висловивши позицію, Андрій Пісоцький теж вийшов. Громадськість з працівниками «Полтавафарму» йдуть до кабінету голови обласної ради. Та до нього не пускає охорона. Викликають поліцію.

/Геннадій Сікалов
Так, ви можете прийняти заяву. Сікалов Геннадій Анатолійович. Головний редактор «Останнього Бастіону»/

Не дочекавшись ні правоохоронців, ні Олександра Біленького, проводять зустріч з його першим заступником – Євгеном Холодом. Той заспокоїв обурених та пообіцяв розібратися у ситуації, що склалася. Наступна зустріч з ним відбудеться вже завтра.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію