У Полтаві відкрилася спеціалізована виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2016»

У Полтаві відкрилася спеціалізована виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2016». Її у нашому місті проводять 12 рік поспіль. Цього разу свої досягнення демонстрували більше 40 провідних підприємств з України та інших країн світу у сфері видобування нафти і газу та надання супутніх сервісних послуг. Якими новинками дивували учасники виставки – бачили наші кореспонденти.

Найбільші компанії, які працюють у сфері нафтогазової галузі, зібралися у Полтаві. Їх об'єднала 12-та виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2016». Це іміджевий захід для нашого регіону, кажуть організатори, адже тут учасники мають можливість продемонструвати свою діяльність перед колегами та потенційними партнерами.

/Сергій Семізаров, директор фірми «ТІС»
Ті можливості і потенціал, які мають компанії, які представлені на цій виставці, їх потрібно розширяти і збільшувати, не тільки для збільшення добутку, а й для здешевлення його продукту, газу, який іде на використання і пересічним громадянам, і промисловості/

Протягом двох днів у виставковій залі Полтавського будинку культури компанії спілкуватимуться, обмінюватимуться ідеями та, не виключено, що укладатимуть нові контракти та угоди.

/Назар Жолоб, учасник виставки «Нафта. Газ. Сервіс – 2016»
Нам цікаво брати участь у таких виставках через те, що тут можна поділитися досвідом, можна дізнатися багато чого нового, можна показати, чого ми досягли/

Цього року у виставці беруть участь більше 40 підприємств. Причому – не лише полтавських. Традиційно себе показати і на інших подивитися до нашого міста з'їжджаються компанії з різних куточків країни. Щороку виставку поповнюють молоді на ринку підприємства.

/Артур Змієвський, учасник виставки «Нафта. Газ. Сервіс – 2016»
Нам цікаво заявити про себе, тому що ми – молода організація на території України, але перспективна, у майбутньому ми хочемо в повному обсязі завоювати своєю якістю і своїм продуктом територію України/

Лише презентацією компаній у павільйонах організатори виставки не обмежилися. В її рамках також запланували проведення науково-практичної конференції із питань співпраці навчальних закладів з підприємствами видобувної галузі та низку засідань круглих столів з цієї ж теми.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію