Волонтери поставили на колеса роту бійців

Волонтери поставили на колеса роту бійців. Нещодавно за допомогою місцевих підприємців відремонтували вже 22-й двигун до БТРа. Його та іншу гуманітарку на Схід повіз волонтерський центр Харківсько-Полтавської єпархії Автокефальної православної церкви.

Цибуля, картопля, крупи, консервація та інша провізія. Все це вже відправилося в зону АТО. Ось цю частину гуманітарки зібрали працівники підприємства «Дукла», що в Абазівці. Коли прохають волонтери допомогти українським військовим – їм не відмовляють, розповідають місцеві.

/Олексій Калюжний, керівник ТОВ «Дукла»
Хто живе на Україні, хто є патріотом, той і буде допомагати нашим хлопцям, які дійсно відстоюють нашу свободу на Сході України/

Основна цінність вантажу – відремонтований двигун. Це вже третій двигун від БТР, який ремонтують на підприємстві. Він прибув до Абазівки у жалюгідному стані. Завдяки професійним слюсарям та водіям двигун відновили.

/Григорій Рябокінь, завідуючий автопарком ТОВ «Дукла»
Найчастіше виходять з ладу колінчаті вали, тому що оберти дуже великі. Якщо на БТРі два двигуни стоїть, інколи один відмовляє, то на одному двигунові виходити з поля бою, обороти великі і буває, що виходить з ладу і циліндрово-поршньова група, колінчаті вали і все інше/

Загалом на рахунку волонтерського центру Харківсько-Полтавської єпархії Автокефальної церкви – це вже 22-й відремонтований двигун. Волонтери жартують: поставили на колеса цілу роту.
Місцеві школярі для бійців підготували малюнки та листи. Їх разом з гуманітаркою теж передадуть на фронт.

/ІНТЕРШУМ
- Слава Україні!
- Героям слава!/

Зробили свій вклад у допомогу і найменші жителі Абазівки.

Подарунки від дошкільнят теж завантажили в автомобіль волонтерів. А це вже інша база. Волонтери вантажать ящики з домашньою випічкою: хліб, пиріжки, солоденьке.

/о.Олександр
ТИТР: прес-секретар Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ
Передаємо ми і зібране нашими прихожанами з Харківської та Полтавської області. Веземо цього разу 15 кілограмів м'яса, 15 курочок. Все приготоване прихожанками вручну, пирогів напечено/

Поїздку на Схід цього разу очолить владика Афанасій. Поїхали волонтери УАПЦ до хлопців з 92-ї бригади в сторону Щастя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію