В Полтаві у власній квартирі замерзає бабуся

Знову скарга - до журналістів як до останньої інстанції звернулася бабуся. У квартирі старенької гуляє вітер. Вікна-двері є, та не витримують протягів, які утворюються через вибиту підвальну шибку. Жінка самотня, допомогти - нікому. Комунальники на звернення не реагують. 

/У мене такий протяг! Зараз слава Богу, температура на вулиці нормальна./

Вікна у Валентини Миколаївна поміняні, і двері на місці, проте у квартирі гуляє вітер. Дме просто з-під батареї та з-за шафи. Старенька меблева стінка сяк-так захищає, та крізь усі шпарини все одно пробирається холод.

/Ось буль-ласка, утеплювала я. Понатикувала тряпок скрізь./

Вона живе на першому поверсі по вулиці Зигіна, 25. Кутова квартира. Просто під нею - підвал. Вікно у ньому завжди відчинене. Ті, що під іншими квартирами, більш здорові та молоді сусіди заклали цеглою. Щоб закрили на зиму шибку і їй, старенька зверталася до самого мера - листи писала, телефонувала.

/Валентина Волохіна, звернулася зі скаргою
В приймальню подзвонила до Мамая, я направила 15 грудня, 2-й місяць іде, від Вас - нічого немає./

Тоді їй пообіцяли, що перенаправлять прохання до управління ЖКГ. Коли почалися січневі морози, жінка почала знову нагадувати про себе. Каже, прийшли комунальники, вікно затулили фанерою. Але хтось її вибив. Валентина Миколаївна нарікає на сусідку із 9 поверху.

/Валентина Волохіна, звернулася зі скаргою
2 дні пройшло - вона знову прибрала фанерку. Ви уявляєте? Їй там на 9 поверсі тепло, 30 градсів спеки. Увесь будинок знає про те, що ось ця квартира найхолодніша/

Старенька - учасник другої світової, має кілька медалей за працю - на роботу довелося влаштуватися із 15 років. А допомогти нікому. Єдина людина, що її навідує - соціальна працівниця.

/Ось я вам скупилася, що ви просили, інформація.../

Наталія приходить сюди згідно з робочим графіком. Скупляється, допомає із хатніми клопотами та із комунальними платежами. Разом з нами погодилася піднятися до сусідки на 9 поверх.

Нам не відчинили. Зате у під'їзді про конфлікт знають. Пояснюють: у жінки в підвалі картопля, от вона і вибиває вікно, щоб не цвіла без вентиляції.

/Хай вона як розвалює, то хай же кватирку зробить і відкриває хоч на день, чи як, а тоді закриває. Це можна зробити вже!/

Зробити вікно у підвалі, яке б закривалося і відкривалося коли треба - єдиний правильний вихід, вважають сусіди та наша героїня. Проблема дріб'язкова, але вирішити її, виходить, нікому. Офіційна відповідь, яка прийшла на наш запит до приймальні мера - загальні будівельно-ремонтні роботи не включені до переліку послуг, які надає комунальне підприємство ЖЕО 2.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію