Боровиковського,11 обіцяють добудувати

Пропажу розміром в 10 мільйонів гривень у Полтаві шукають дев'ятий рік. Ще у 2007-му люди вклали гроші у будівництво багатоповерхівки на бульварі Боровиковського, 11. Однак своїх квартир досі не побачили. Який вихід з ситуації знайшли в облдержадміністрації, та на якому етапі його реалізація - дізнавалися наші кореспонденти.

Понад 8 років 80 сімей чекають на омріяну квартиру у будинку, що на бульварі Боровиковського, 11. Однак і досі, його зведення так і залишається на рівні одного поверху, а винних у зникненні 10 мільйонів гривень досі не знайдено. З мертвої точки справа зрушила лише минулого року, коли постраждалі, міська і обласна влада підписали меморандум про співпрацю.

/Володимир Гришко, пенсіонер, вклав гроші у будівництво по бул. Боровиковського, 11
З'явився у нас інвестор. Якщо йому виділять ділянку на артскладах, тоді він за рахунок коштів добудує нам проблемний будинок по Боровиковського і надасть нам квартири./

На сьогодні артсклади - гола ділянка землі. Туди необхідно провести всі комунікації. Однією з них є каналізаційний колектор, і для його будівництва вже розбили проектну документацію. Відповідно до останньої, його вартість - 15 мільйонів гривень. У облдержадміністрації говорять, гроші є. Головне - визначити черговість проведення робіт на колекторах Полтавщини.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Ці роботи все одно потрібно виконувати, але можна спочатку у Супрунівці зробити, а потім цей колектор. Ми визначаємо першочерговим цей. Це і допоможе людям і ми все одно наші мережі будемо ремонтувати./

При обговоренні постраждалих від будівництва на Боровиковського тішать надією: за умови дотримання меморандуму - квартири будуть. І аби 80 полтавців якомога скоріше тримали ключі у руках, їм запропонують оселі в інших будинках.

/Сергій Іващенко, представник нового забудовника
Будуть пропонуватися квартири у Розсошенцях, у мікрорайоні "Садовий", де ми зараз будуємо, а також квартири у будинках, які будуть будуватися на території артскладів./

Наступний крок - за депутатами обласної ради. Рішення про виділення коштів на будівництво колектору вони обіцяють прийняти вже на найближчих сесіях.

Юлія Козіна

Про містобудівну документацію мова йшла  під час комісії з питань містобудування та архітектури в Полтавській обласній раді. Архітектори та депутати обговорювали розробку детального плану території за межами населених пунктів Дмитрівської сільради міста Комсомольська.
У першу чергу, це допоможе вирішити ряд проблем, кажуть обласні архітектори.

/Олександр Панков, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА
Промислового творення, що розміщюється на території Кременчуцької магнітної аномалії. На цій території є декілька ГЗК: Полтавський, Єрестовський, що уже зараз працює. І є перспектива розміщення Білонозького ГЗК./

Даний промисловий район збираються активно розвивати. Наразі тут видобувають залізну руду. Кар'єри та промислові ділянки гірничо-збагачувальних комбінатів активно задіюватимуть. Тому планують переселяти людей із сіл на спеціально виділені землі, збудувати сортувальну станцію для покращення екологічного стану території, та перебудувати залізничну колію. Чиновники переконані: такі заходи необхідні для розвитку промисловості, адже, дадуть можливість створити 5-6 тисяч додаткових робочих місць.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію