Батько двох дітей гвалтував та грабував жінок на Полтавщині

На Полтавщині затримали серійного ґвалтівника. Протягом тривалого часу, за інформацією правоохоронців, він скоював напади на жінок. Наразі встановлена його причетність до зґвалтувань та грабежів у Глобинському та Семенівському районах.

До поліції із заявою про зґвалтування звернулася 20-річна дівчина з Глобинського району. З її слів, стало відомо, що на початку лютого близько 5-ї години ранку вона стала жертвою ґвалтівника.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Почек злочину нагадував аналогічні злочини, які були скоєні раніше, і ми розуміли, що це серійний злочин, який скоїла одна і та сама особа. Були мобілізовані сили відділів поліції Семенівського та Глобинського районів, а також обласного апарату поліції./

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські вийшли на слід цього чоловіка. Він був затриманий. Нападником на жінок виявився 31-річний чоловік. Затриманий проживав з дружиною і двома малолітніми дітьми.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Він вистежував зранку жертв, нападав на них ззаду, хапаючи за шию. Погрожуючи смертю, здійснював з ними статеві акти, забирав ювелірні прикраси, та невеликі гроші, які могли при них бути, предмети, які могли мати якусь цінність./

На даний момент слідством доведено ряд аналогічних зґвалтувань у двох районах Полтавської області. Слідчі дії тривають. За зґвалтування та грабіж затриманий може провести за гратами від семи до дванадцяти років.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію