Полтавці не зможуть звернутися до правоохоронців Ленінського, Октябрського та Київського районів міста

Декомунізація по-поліцейськи. Відтепер полтавці не зможуть звернутися до правоохоронців Ленінського, Октябрського та Київського районів міста. На зміну їм прийшли стурктури з новими назвами та адресами. 

Міліція відходить у минуле. На Полтавщині уже реорганізували і декомунізували поліцію. На зміну звичній структурі Октябрського, Київського і Ленінського райвідділів прийшов Полтавський відділ поліції, що розташований на вулиці Сковороди, 2-Б. У його підпорядкуванні знаходитимуться 3, так би мовити, філії. Колишнє Київське відділення поліції стане відділенням №1 та перебуватиме за тією ж адресою. А Ленінські правоохоронці відтепер працюватимуть у відділенні №2, що на вулиці Комсомольській, 16. Порядком у населених пунктах поблизу нашого міста займатиметься Полтавське районне відділення Полтавського відділу поліції.

/Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області
Не діждавшись рішень офіційної зміни назв районів на території міста Полтави та Кременчука за ініціативою керівництва Національної поліції в Полтавській області було обговорено варіант змін назв на території Полтавської області з головою Національної поліції України і, внаслідок обговорення, було прийняте рішення і на сьогодні вже підписаний наказ головою Національної поліції Хатією Деканоїдзе./

Декомунізаційні зміни зачепили не лише обласний центр.

/Юрій Сулаєв, начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області
Аналогічні зміни і в місті Кременчуці. Тепер так само за номерами є назва. Відділення №1 - це Крюків у Кременчуці, і відділення №2 - це місто Комсомольск, які підпорядковані Кременчуцькому відділу поліції./

Загалом,внаслідок реорганізації, на території Полтавщини тепер працюють 12 відділів поліції, яким підпорядковані відділення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію