Полтавщина на 11 місці за рівнем заробітної плати в Україні

4 тисячі 624 гривні - такий розмір середньої заробітної плати, яку отримували жителі Полтавщини в останній місяць минулого року. Цю інформацію подає обласне управління статистики. В яких сферах працівники отримують найбільше, а де - найменше - читайте далі.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у році, що минув - у Донецькій області - 5830 гривень, у Київській - майже 5,5 тисяч та у Миколаївській - 5200. Найменшою у 2015-му зарплата була у жителів Чернігівської та Тернопільської областей - по 3 900 гривень. За середнім розміром зарплати Полтавщина серед інших регіонів України займає 11 місце.

/Тетяна Григоренко, начальник відділу обробки даних соціальної статистики ГУ статистики Полтавщини
Середня номінальна заробітна плата штатного працівника по Полтавській області у грудні 2015 року складала 4 624 гривні. В порівнянні з листопадом вона збільшилася на 13%, а в порівнянні з груднем 14-го року - на 26%./

Хоча середня зарплата зростає - кількість працюючих полтавців продовжує зменшуватися, констатують фахівці.

/Тетяна Григоренко, начальник відділу обробки даних соціальної статистики ГУ статистики Полтавщини
Кількість штатних працівників на підприємствах Полтавської області у грудні значно зменшилися. На 5%. Становило 308 тисяч осіб./

За підсумками минулого року традиційно найвищою зарплата була у працівників на підприємствах електричного устаткування - понад 10 тисяч гривень, з виробництва коксу та продуктів нафтопереробки - понад 9 тисяч, у добувній промисловості та розробці кар'єрів - 7 600 гривень. Найнижча оплата праці - у працівників пошти і кур’єрів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію