Прем'єра-мародера – під трибунал

Прем'єра-мародера – під трибунал. З таким закликом сьогодні на площу перед Полтавською облдержадміністрацією вийшла громадськість. Аналогічні акції прокотилися всією Україною. З чим вони пов'язані – знає Юлія Козіна.

Сьогодні Уряд звітував перед парламентом, а з самого ранку під стінами і обласних, і районних адміністрацій України мітингують люди. «Прем'єра-мародера – під трибунал» хотіли відправити і з півсотні полтавців.

/Юліан Матвійчук, депутат Полтавської міської ради
Це людина, яка 1,5 роки очолює ганебний Уряд, який на крові Небесної Сотні зараз грабує нашу державу, користуючись піднеченням української нації на світовій арені, користуючись піднесенням українського духу/

Україна, кажуть активісти, отримує мільярдні трансфери від Міжнародного валютного фонду, натомість змін у країні досі немає: тарифи на комуналку – зависокі, заробітні плати – занизькі. Людей доводять до зубожіння, і це в час, коли на Сході – війна. На ній же, говорять ті, хто бачив смерть на власні очі, 20% залежить від того, що відбувається на фронті, а 80 – від надійного тилу. Його в Україні мітингуючі вважають таким, що прогнив, продажним і корупційним.

/Андрій Бугрій, активіст
У мене зараз... Я стою, і в мене берци в крові Ернеста – побратима мого, який врятував мені життя. І, знаєте, аби я його зараз побачив – я не знаю, що йому сказати, бо насправді нічого не змінилося/

У рамках акції говорять – немає про що звітувати Прем'єр-міністру. Саме тому вимагають відправити Уряд у відставку, Арсенія Яценюка – під суд, а вкрадені мільярди – до бюджету.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію