Українці вимагають відставки Уряду

Не тільки відставки, а і кримінального покарання для Прем’єра та урядовців прийшли вимагати під Верховну Раду активісти «Партії простих людей» та Тарифного Майдану. З собою вони принесли виставку звірів. Яких саме і що хотіли цим сказати – дивіться у наступному сюжеті.

Під стінами Верховної Ради – кілька сотень людей, півень у клітці з написом «Аваков» і десяток кроликів. Останніх мітингуючі вважають символом добробуту. Однак, сьогодні у них – інша місія.

/Надія Мустафіна, активістка
Кролики повинні де знаходитися? У клітці. Значить, ця акція – проти нашого Арсенія Яценюка. Він повинен не в Верховній Раді, не в Кабінеті Міністрів знаходитися, а тільки в клітку – за грати/

Окрім цього, під стіни адмінбудівлі принесли із собою бочки, каністри та порожні каструлі як символ тотального зубожіння українців. Усіх депутатів активісти зустрічали барабанним боєм та брязканням, нагадуючи вимоги простих людей.

/Віра Карпіна, активістка
Сьогодні ми отримали нові платіжки. При тих пенсіях, які ми отримуємо, нам треба 3 місяці отримувати пенсію, щоб заплатити за тепло. Тільки вчора отримали платіжки. Ми не в змозі виживати. Нехай він попробує виживати на ті кошти, які отримуємо ми. Ми хочемо повної відставки всього Уряду/

Активісти хочуть не просто політичного покарання для Яценюка і урядовців, а і вимагають відкриття кримінальних справ щодо їх діяльності. Уже зараз в Генпрокуратурі 2000 проваджень по корупції в Кабміні, яким треба дати хід. Лідер «Партії простих людей» Сергій Каплін готовий домагатися цього і під ГПУ. Біля Парламенту ж нагадує, що крім відставки Кабміну потрібно переобрати і депутатів.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер «Партії простих людей»
Нас не влаштують подачки, добавки в 100-200 гривень. Не влаштують нас якісь косметичні зміни. Країна потребує перезавантаження. Повного і абсолютно кардинального/

Наостанок Сергій Каплін додав, якщо далі існуватимуть договорняки та спроби відпустити Прем'єр-міністра безкарно – вийде із коаліції та створить справжню, а не підкилимну опозицію.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію