Правоохоронці відзначають надзвичайну жорстокість скоюваних правопорушень

Полтавські правоохоронці відзначають надзвичайну жорстокість скоюваних правопорушень за останній час. Але, одночасно із цим, скорочується й кількість працівників поліції. Врятувати ситуацію терміново можуть сучасні технології, якщо їх встановлять у містах, селах і на дорогах. Як автоматизація праці здолає злочинність, на думку чиновників і полісменів, – у нашому наступному матеріалі.

Розбої, грабежі, вбивства та катування. Новини про жорстокі напади на бабусь та дідусів, які в половині випадків закінчуються їх смертю, все частіше з'являються у ЗМІ. Апарат правоохоронців потроху зменшується, говорить Олег Бех, і переконує: автоматизація праці – порятунок у цій ситуації. Але треба попрацювати над нею.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Взяли ми 14 населених пункти. Встановлено всього 130 камер. 26 в місті Полтава, 50 – в Кременчуці, 20 – в Гадячі, Кобеляки – 6. Козельщина, Санжари, Решетилівка, Хорол – по 4, Зіньків – 3, Чорнухи – 2. Одна – Котельва, Лохвиця, Миргород, Шишаки. 34 із цих камери перебували в неробочому стані. А саме: 26 в Полтаві/

Щоб по «гарячих слідах» затримувати порушників, правоохоронці переконують голів районних адміністрацій на нараді у губернатора у посиленому встановленні камер спостереження і в населених пунктах, і на дорогах. А ще – обладнувати у магазинах та різних закладах тривожні кнопки.

/Олег Бех, начальник ГУ НП в Полтавській області
Ми сьогодні проводимо дуже серйозну роботу і просимо голів адміністрацій, сільрад розпочати програму по збільшенню кількості пунктів поліції. Особливо, у віддаленій місцевості. Будівництво будинків шерифів, де б проживали дільничі та проводили прийом громадян. Сьогодні вже така робота є, і в Сорочинцях будинок запрацює/

Губернатор наголосив: вимагатиме від керівників силових структур та керівників районів відпрацювати модель безпечного життя на кожній території.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Цю роботу завершити до 1 березня. І викласти кожному свій план дій. Цей план дій наповнити змістовністю і фінансами. Тому що одні справа – ми виписали, друга – як ми забезпечимо. Ми будемо виходити з пропозиціями і до депутатів обласної ради, і будемо виступати ініціаторами співфінансування/

Також під час наради обговорювали ще одні нові обов'язки місцевої влади: за Указом Президента вони мають сприяти укомплектуванню Збройних Сил України. Тобто, взяти шефство над військовими частинами. І допомогти військкоматам не суто формально, а сучасно проводити набір солдат на контрактну службу.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію