У Полтаві змагалися художники

У Полтаві змагалися художники. З усієї області приїхали діти, щоб за кілька годин конкурсу визначитися, хто кращий. Вміння демонстрували у графіці, живописі та скульптурі. Олена Ляшенко – далі. 

В обласному центрі естетичного виховання на конкурсі – майже 90 дітей. Обласні змагання для юних художників тут проводять уже вдев'яте. «Барвисте перевесло» – щоб сюди потрапити, відбираються кращі у позашкільних гуртках та студіях. Кому вже є 10 та ще немає 18 – тому можна брати участь.

/Наталія Дешко, методист ОЦЕВУМ з декоративно-ужиткового мистецтва
Кожна дитина обирає номінацію за своїм вибором і працює 3 години на задану тему, потім цю роботу діти мають захищати 2-3 хвилини. І додатково вони привозять із собою роботи, які вони виконують протягом навчального року/

За ці роботи, виконані заздалегідь, журі нарахують додаткові бали. Оцю привезла із собою 10-річна дівчинка із Карлівки. Одна із найменших учасниць конкурсу.

/Владислава Синицина
Трохи боялась, а приїхала тому, що дуже люблю малювати і хочу випробувати себе/

Вона хоче бути модельєром, вдома працює над ескізами одягу, проте тут, за умовами конкурсу, малює казку «Івасик Телесик».

/Владислава Синицина
Це мого брата улюблена казка, він попросив, щоб я її намалювала/

Організатори наказали – намалювати сюжет улюбленої казки. За три години усі мають впоратися. Техніку обирають – хто на якій знається найкраще. Живопис, графіка, скульптура. Тут поки напівфабрикати. У кого – глина, в кого – пластилін. І повні голови ідей.

/Наталія
Буде мама з дитиною, вона читає їй казку. А потім казку, яку вона читає, починає оживати/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію