В обласній бібліотеці з'явилася «Птахокардія»

«Птахокардія» з'явилася в обласній бібліотеці. Під такою назвою видала збірку полтавська поетеса Світлана-Майя Залізняк. У книжці зібрані твори, написані протягом останніх 15 років.

Яскрава жінка пише про яскраві, живі образи. Їх втілила у своїй зібрці Світлана-Майя Залізняк. Поетеса презентувала у стінах обласної бібліотеки свій останній творчий доробок «Птахокардія».

/Світлана-Майя Залізняк, автор збірки «Птахокардія»
Це птах у серці. На обкладинці книга має дві картини в оформленні. «Вона і сонце» – картина львівської художниці Ольги Федорук. Я як поет, як жінка летіла до Сонця, потім згорала в цій поезії, відродилася/

У збірці вміщені роботи, написані з 2000 року. Єдиної тематики немає. Світлана-Майя просто намагається донести до читачів власне розуміння добра, любові, краси, правди.

/Світлана-Майя Залізняк, автор збірки «Птахокардія»
Це поезія життя, становлення, це інтимна лірика, громадянські мотиви, дитячі твори, переклади/

У своїх творах Світлана-Майя Залізняк використовує вишукану українську мову, розповідає коректор збірки Світлана Козаченко.

/Світлана Козаченко, автор післямови і коректор збірки «Птахокардія»
Величезна кількість слів із неактивного словника, тобто маловживаних та застарілих, авторські неологізми, велика точність у слововживанні/

Крім власної поезії у збірці «Птахокардія» вміщені переклади вірші поетів різних народів світу та твори малої психологічної прози.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію