«Діти Фрістайла» – про себе заявив новий гурт

«Діти Фрістайла» – про себе заявив новий гурт. Розкручувати його узявся продюсер відомого в радянські часи «Фрістайла» Анатолій Розанов. Пісні про кохання та без прив’язки до жодного музичного стилю – послухати їх вперше зібралася повна глядацька зала.

Вони вже зовсім не діти – чоловікам із гурту «Діти Фрістайла» близько 30. Вони виросли на піснях відомого в радянські часи гурту, його продюсер Анатолій Розанов – тепер їх керівник, продюсер та композитор. Ідея про «Діти Фрістайла» народилася іще років 10 тому. Два роки вони працювали над піснями, готували програму.

/Денис Супруненко, лідер-вокал гурту «Діти Фрістайла»
Музику нам пише Анатолій Розанов, а вірші – Сергій Кузнецов, це вокаліст-клавішник гурту «Фрістайл», і є такий білоруський поет Ігор Глотський/

У гримерці перед концертом помітно хвилюються, хоча презентують свій гурт не вперше. Перед цим уже виступили у Гадячі. Лідер-вокал у них Денис Супруненко, його брат Анатолій грає на гітарі, Ігор Лаврик – на барабані, Володимир Галан – на клавішах та гітарі. Як «Діти Фрістайлу», зізнаються: не могли не переспівати кілька пісень гурту, ім'я якого носять. До стилів та напрямків кажуть, що не прив'язуються. Попса, рок, романси – головне, про що співають, – любов. У залі на їх першому концерті – аудиторія від дитячого до зовсім зрілого віку.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію