«Порушена тиша перед бурею»

«Порушена тиша перед бурею»: у Галереї мистецтв імені Миколи Ярошенка – нова виставка. По суті це інформаційні стенди про Австрію до Першої світової війни. Історики кажуть: це – наша історія також. На той час Україна була у складі Австро-Угорщини. 

Виставка «Порушена тиша перед бурею», яку щойно презентували у Галереї мистецтв, в Україні відкрилася іще позаминулого року. Стартували в Києві з нагоди сторіччя початку Першої світової війни. Її бачили у Житомирі, Харкові.

/Мар'яна Бондаренко, референт Австрійського культурного форуму
Вона розповідає про прекрасний період Віденського модерну, це прекрасний час до Першої світової війни. Фактично всі відвідувачі виставки зможуть познайомитися із відомими особистостями цього часу в сфері літератури, живопису, архітектури/

То був період, коли жінки вперше заявили про себе, час, коли почали з’являтися літературні кав'ярні. Інформаційні стенди надало Міністерство закордонних справ Австрії. Організатори вважають: Україні треба знати тогочасну історію, бо у двох країн вона спільна. Виставку підготували німецькою та українською мовами. У Полтаві вона буде до 28 лютого.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію