Слідчого, охоронця і офіціантку Тетяну допитували на судовому засіданні за обвинуваченням Геннадія Кернеса

Слідчого, охоронця і офіціантку Тетяну допитували на судовому засіданні за обвинуваченням Геннадія Кернеса. Сьогодні відбувся черговий пошук істини у кримінальному провадженні мера Харкова та двох його охоронців. Подробиці гучної справи – дивіться далі.

Біля Київського райсуду Полтави – трохи більше десятка активістів, і навіть кілька з них приїхали з Харкова. Тут вчергове розглядають провадження за обвинуваченням Геннадія Кернеса та двох його охоронців у викраденні, катуванні та погрозі вбивством активістів Євромайдану. Представники останніх сьогодні поклопотали, аби встановити відеофіксацію процесу власним спеціалістом. Далі перейшли до допиту свідків обвинувачення. Першим давав покази Олександр Колесник – слідчий, який в рамках іншого провадження у 2010 виніс постанову про вживання заходів безпеки щодо Геннадія Кернеса. Охорона мера Харкова здійснюється досі відповідно до цього документу. Другим, хто присягнув говорити правду і тільки правду, став охоронець готелю «Національ» Дмитро Старостенко. У ході допиту Геннадій Кернес зі своїм захистом неодноразово робив зауваження опонентам.

/Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Свідків і за професією охоронців ми перетворюємо їх зовсім в інших людей, які займаються персоналом, манікюром, педікюром. Я не так задавав питання. Кого ви знаєте з працівників перукарні? А скільки хто там працює – свідок не для цього сюди викликаний/

Таку реакцію викликали запитання, які, на думку Геннадія Кернеса, не мають відношення до кримінального провадження. Прокурор Ганілов вважає інакше.

/Олександр Ганілов, прокурор
Всі запитання, які я задаю, вони пов'язані з встановленням істини за даним провадженням, для того, щоб була повна картина тих подій, про які я запитую. Це буде в подальшому весь об'єм по крупинкам зібраного в ході слідства матеріалу, викладеного в моєму виступі, в якому я буду розповідати, які з доказів і що підтверджують/

Допитували сьогодні і офіціантку та директора ресторану «Національ». Однак, яку вагу має озвучена інформація, все ж стане ясно пізніше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію