Начальники постраждають: до березня управління Пенсійного фонду на Полтавщині реформують

Оптимізація за рахунок чиновників. Територіальні управління Пенсійного фонду в Україні реорганізовують, зменшуючи кількість адміністративних видатків. На початку цієї весни, очікується, що відповідні зміни остаточно завершаться у Полтавській області. Кому і чим це загрожує, а також про те, до якого історичного кроку вперше вдалися працівники Пенсійного фонду України – дивіться далі.

Із 30 – 18 територіальних управлінь. У такому кількісному складі має реорганізуватись Пенсійний фонд у Полтавській області. Зміни відбуваються по всій країні. Керівники установи говорять: це покращить якість управління і зменшить адміністративні видатки.

/Микола Шамбір, перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України
Там, де пенсіонер і ходив, він залишається ходити. Він там буде вирішувати всі свої питання. Навпаки, ми зараз націлені на адміністративну реформу. І у випадках, де будуть спроможні громади, ми будемо на нижчому рівні, ніж райони, забезпечувати свою присутність. Десь постійно, десь – виїзна. Але робота буде забезпечена/

Полтавці уже направили відповідну документацію до столиці – як тільки вона буде прийнята – управління реформують. До того продовжують працювати по-старому.

/Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду України в Полт.обл.
Зокрема, по Полтаві було 4 управління – залишиться одне. Включаючи сільське. Три міських і одне сільське – а буде одне. Але це ні в якому разі не відобразиться на наших пенсіонерах. Постраждає тільки керівництво. Самі розумієте: було 4 начальника, стане один. Було 8 заступників – стане два/

Орієнтовно, реформування у Полтавській області відбудеться до 15 березня.
Що ж до роботи Пенсійного фонду, фахівці називають його бюджет збалансованим. Говорять: жодної скарги на неотримання пенсії не отримали ні в області, ні по всій Україні. Щоб утримати стабільність, вдалися до незвичних кроків – у грудні пенсії українцям видали за січень.

/Микола Шамбір, перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України
В умовах якраз зниженого єдиного внеску якраз забезпечити своєчасну виплату. По суті це було зроблено вперше за історію пенсійного фонду. Було ризиковано для нас. Ми не знали, наскільки цей крок виправдає себе. Але січень показав, що виплата йде стабільно, і це нам зробило певний запас міцності/

Дефіцит, що виник, покрили коштами з держбюджету. Наразі гроші надходять стабільно, говорить Микола Шамбір. Головний показник – вчасно виплачуються пенсії.

Стрічка новин