Інструменти з гаражів – для продажу

Інструменти з гаражів для продажу: у Комсомольську молодики наживалися на краденому з господарських будівель. За короткий проміжок часу вони встигли взяти участь у кількох десятках епізодів, пов'язаних з проникненням на чужу територію та викраденням звідти цінних речей. Комсомольські правоохоронці припинили цю незаконну діяльність.

Комсомольськом прокотилася хвиля гаражних крадіжок. За останній час, кажуть правоохоронці, їх сталося більше трьох десятків.

/потерпілий
Вибили частину стіни позаду. Дуже маленьку частину, куди я б не проліз. Ось такий отвір. Був збиток тисяч на 30/

Із гаража цього чоловіка зловмисники викрали чимало дороговартісного інструменту. Зараз речі повертають законному власнику, адже причетних до цієї крадіжки осіб затримали. Як виявилося, на території міста у такий спосіб працювало дві групи молодиків.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В одну групу входить двоє осіб, в іншій групі знаходиться 3 особи. В ході вчинення злочинів дані особи між собою пересікалися/

Зазвичай виносили із гаражів, кажуть затримані, речі, які можна було швидко та дорого продати.

/затриманий
Електроінструменти, мідні дроти, бронзу, все, що цінне було, те забирали/

Наразі тривають заходи щодо виявлення місця знаходження решти викраденого майна, встановлюються потерпілі. Розпочаті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана із проникненням у приміщення). Водночас поліцейські закликають громадян заздалегідь дбати про заходи щодо охорони свого майна.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію