Дві смерті – ніхто не покараний

Дві смерті – ніхто не покараний. Мова про жінок, які загинули внаслідок падіння на них снігових брил з дахів будинку в обласному центрі. Сьогодні до комунального підприємства ЖЕО-2, яке б мало забезпечити безперешкодний рух тротуарами, завітали активісти цивільного корпусу «АЗОВ» Полтава. Вони вимагали роз'яснення, хто б мав чистити проблемні будинку від бурульок, та на якому етапі зараз перебуває розслідування.

3 лютого представники Цивільного корпусу «АЗОВ» Полтави звернулися до ЖЕО 2 з проханням роз'яснити, хто відповідає за ті ділянки, де протягом останнього тижня сніговими брилами вбило двох людей.

/Дмитро Лукашенко, начальник штабу ЦК «АЗОВ» Полтава
Я не вважаю нормальним, що дівчина 22 років йде вулицею та помирає на асфальті під будинком через те, що хтось собі у карман поклав гроші і поїхав відпочивати на море/

Під час першого візиту чиновники пообіцяли азовцям розглянути звернення в найкоротші терміни, а вчора сказали, що необхідно чекати 15 діб.

/ІНТЕРШУМ
- Документацію треба ксерити. Це ж куча документації
- Вже ж третій день пішов/

Хлопців така ситуація обурила, тому сьогодні вирішили особисто навідати представників ЖЕО №2 та з'ясувати все, що їх цікавить. Зранку відповідь ще не була готова. Пояснювали так: цим зверненням займається юрист. А він постійно на судах. АЗОВці наполягли зв'язатися з юристом. Зателефонували, як-то кажуть, «не відходячи від каси». І пообіцяли...

/ІНТЕРШУМ
Розмова по телефону з юристом/

На думку активістів, чиновники намагаються зам'яти ситуацію. Посадовці, говорить Олексій Комаров, працюють за налагодженою схемою. Цим пояснюється і те, що більше 70 тисяч гривень депутати виділили для очищення дахів будинків лише 4 лютого, а не раніше.

/Олексій Комаров, старшина ЦК «АЗОВ» Полтава
Вони тягли до останнього з прийняттям цього бюджету, доки бурульки не попадають. Якби не смерті цих двох жінок, дотягли б до березня. В березні ці б гроші виділилися і роздерибанились, як це буває/

До кінця робочого дня відповідь на звернення таки була готова. Там значиться: нині триває розслідування, а за прибирання прибудинкової території, де сталися трагедії, відповідають двірники, майстер та начальник технічної дільниці №3 ЖЕО-№2. Розвиток ситуації, розповідають активісти, нагадує аналогічний випадок у Житомирі.

/Олексій Комаров, старшина ЦК «АЗОВ» Полтава
Схожий випадок був минулого року був у Житомирі, і там посадили 30-річного хлопця-двірника, якому навіть не давали вказівки прибирати. Ми намагаємося всіма силами взяти на контроль розслідування, щоб в даному випадку понесли покарання саме ті, хто винен, а не якась бабуся-двірничиха/

У зв'язку з цим, запевняють АЗОВці, всі отримані документи передадуть київським юристам, аби ті дали рекомендації, як розцінити дії полтавських комунальників.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію